Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava kukjaSe prodava kukja na ul JNA karsi albanska gimnazija blizu do zelen pazar.Kukjata e samostojna na dobra lokacija i e novo gradena Kukjata e na dva sprata so povrsina od 200m2 Cenata e povolna In...

Цена:По договор

Куманово
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 24.10.2018
Izdavam kukja na Vodno

Se izdava kuka na 2 sprata, vo blizina na vlezot od drzavna bolnica, kukata e so 2 vleza edniot e sprema ulica drugiot sprema dvorot i e na mnogu mirna lokacija. edniot sprat e kompletno opremen a ...

Цена:600 €

Скопје
160 m2
5+ соби
Приземје + кат
Ламинат
 

Објавен на: 16.10.2018
se prodava kukja vo veles

se prodava dvospratna kukja vednas vseliva,so garaza dve golemi tarasi,so dvorno mesto od 50m2,so dve kupatila i 6 sobi vkupna povesina 200m2.cena po dog
tel.075735771 Goran

Цена:По договор

Велес
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
Продавам

Продавам куќа 140м2 корисна површина нова градба .

Цена:По договор

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2018
КУЌА ВО СКОПЈЕ

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО СКОПЈЕ (ОПШТИНА ЦЕНТАР) НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА.
КУЌАТА СЕ НАОЃА НА 500 МЕТРИ ОД МАКЕДОНСКА ТЕЛЕВИЗИЈА

Цена:По договор

Скопје
148 m2
Приземје
 

Објавен на: 23.09.2018
izdavam finska baraka

izdavam finska baraka 65 m2 Taftalidze kaj Sitimol,dvor,internet,soncevi kolektori

tel za kontakt.075 532 747

Цена:170 €

Скопје
65 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 03.09.2018
Prodavam kuka

Se prodava nova kuka vo Volkovo
105 metri kvadratni
800 metri kvadratni plac
Kukata ima tri sobi plus dnevna so trpezarija plus kujna i se razbira kupatilo so wc

Цена:92.000 €

Скопје
105 m2
5+ соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.08.2018
Se izdava ponova kukja 100m2+50m2 na Vodnjanska,Centar

Se izdava ponova kukja na Vodnjanska ,Centar za deloven prostor ,100m2+50m2 suteren.Opremena i klimatizirana.Suterenot e poplocen so wc i klima i vnatresen i nadvoresen vlez.Sliki na baranje .names...

Цена:490 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 13.08.2018
Se prodava kukja vo Nova Bitola (kaj bolnicata)

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Цена:По договор

Битола
220 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.08.2018
Продавам куќа во населба Жданец

Се продава барака лепенка 49 м2, со помошен објект 9м2 и двор 324 м2.
Имотот се наоѓа на ул. Жданец бр.44а Скопје. Дворот е трансформиран со дозвола
за градба од 195 м2 и висина на венец 8,7 м с...

Цена:85.000 €

Скопје
49 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 30.07.2018
Prodavam kuka

Se prodava edinecka kuka vo Bitola na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba, so pogled na Pelister, dvor so borovi i brezi, kukata e vo odlicna sosotojba so se potrebno za ziveenje. Kukata e na e...

Цена:1 €

Битола
912298 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 10.07.2018
ПРОДАВАМ КУЌА ВО ПРЖИНО

Продавам куќа во Пржино кај последна 16 автобуска. Површина на цел плац е 300m2 , а куќата е на површина од 85m2 и се состои од приземје и кат, а целата станбена површина изнесува 150m2 . Горниот ...

Цена:130.000 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.06.2018
Ekskluziven imot

Prodavam imot vo Sopiste na naj ubavata lokacija na glavniot pat.imotot e na 8km od centarot na Skopje so prekrasen poglet kon solunska glava.se navoga na nadmorska visocina600m so nad 300 soncevi...

Цена:1 €

Скопје
370 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 31.05.2018
Куќа - Карабина последна 57ца - Козле

Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош.
Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П.
Куќата е на два спрата од кои на вт...

Цена:149.500 €

Скопје
210 m2
5+ соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Во изградба

Објавен на: 17.04.2018
Baraka

Prodavam baraka vo naselba zelezara

Цена:63.000 ден.

Скопје
68 m2
3 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.04.2018
Куќа во ПИНТИЈА

Се продава Куќа во Нас. ПИНТИЈА НАД УЧИЛИШТЕТО

Цена:70.000 ден.

Скопје
240 m2
3 соби
Приземје
 

Објавен на: 15.04.2018
Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 €

Охрид
200 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2018
Prodavam Kukja vo Bogdanci so Deloven Prostor

Za bilo kakva informacija okolu CENA, SOSTOJBA i dogovaranje za PREGLED kontaktirajte me 078 41 41 41

Цена:1 €

Богданци
600 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2018
Продавам куќа во Струмица

Продавам куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ бр. 61.
Станбена површина - 180 m2
Дворна површина - 165 m2
На одлична локација на само 250 метро од Собрание.

Цена:1 €

Струмица
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 19.03.2018
Се продава куќа од 100м2 со двор од 400м2

Куќата се наоѓа охрид, во близина на болницата. Состојбата е одлична. За сите заинтересирани повеќе информации на телефонскиот број: 071-442-162 - Љубица

Цена:По договор

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка