Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
baraka vo naselba lisice


Se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Цена:1 ден.

Скопје
70 m2
3 соби
Чиста документација

Објавен на: 08.07.2017
Se prodava kuka vo Butel 1 na glavna ulica

Se prodava kuka vo Butel 1 na glavnata ulica posle opstinata na 400 m. Dvorno zemjiste 450 m2. Se prodava so celata pokuknjina. Cenata e po dogovor.

Цена:5 €

Скопје
70 m2
3 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 26.06.2017
Kuca irini

Visoko prizemlje 65 m 2,podrum so garaza, 45 m 2, dvor 350 m 2, legalno, odvod ,vodovod, asfalt do kuca, skolo i prodavnica vo blizina

Цена:65.000 €

Скопје
65 m2
4 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.06.2017
Prodavam ili menuvam kukja za stan

Prodavam ili menuvam kukja vo Gjorce Petrov 280 m2 za stan.

Цена:По договор

Скопје
280 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 23.05.2017
Се продава куќа

Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.

Цена:По договор

Штип
230 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 20.05.2017
Izdavam namestena baraka vo Kozle

Издавам наместена барака во населба Козле, Скопје. Две соби, трпезарија, кујна и бања. Има двор. Греење со термо и панел. Едната соба има и клима. Има 4 кревета. Слободна е од 6 Јуни 2017.
Телефон...

Цена:10.000 ден.

Скопје
52 m2
3 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 14.05.2017
se prodava kuva vo bitola

se prodava kuka vo Bitola vo blizina na crn most , na ul. Stiv Naumov. Kukata e stara , ima golem dvor.

Цена:По договор

Битола
70 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 08.05.2017
Kuka vo Butel1

Se prodava kuka vo Butel 1 so povrsina od 200 m2 stanben prostor i dvorna povrsina od 330m2 so
3 posebni vleza,
3 kujni,
3 kupatila,

Цена:150.000 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 30.04.2017
ПРОДАВАМ КУЌА

продавам куќа во Ѓорче Петров на улица Мице Козар ( улицата за стадионот). Куќата е во одлична состојба и е веднаш вселива.
Информации на тел. 070 220 714

Цена:95.000 €

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 24.04.2017
Kukja vo krnjevo (stara gradba) ili plac

Se prodava kukja vo krnjevo(stara gradba) se na se vkupno 170 m2 (cel plac) Cena 100000 evra . cenata ne e fiksna

Цена:100.000 €

Скопје
170 m2
4 соби
Чиста документација

Објавен на: 24.04.2017
Se prodava novo izgradena kuka

Se prodava novo izgradena kuka stara 5 godini.Cena po dogovor

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 23.04.2017
KAT OD KUKJA 105m2 VO TAFTALIDZE I

IMPULS AGENCIJA izdava kat od kukja (1-vi ) 105 m2 vo Taftalidze I. Raspolaga so 4 golemi sobi, 2 kupatila, 2 terasi, garaza, prostran dvor.

Dopolnitelno mozat da se iznajmat uste 65m2 so sto ce...

Цена:550 €

Скопје
105 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.04.2017
prodavam povolno baraka vo taftalidze 2

65 m2 baraka i 136 m2 dvor

moze cena po dogovor

Цена:85.000 €

Скопје
63 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 07.04.2017
dve posebni kuki

dve posebni kuki vo ist dvor vo Cair

Цена:130.000 ден.

Скопје
140 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2017
Продавам куќа

Се продава куќа во н.Ченто со површина од 61 m2 простор за живеење (3 спални,ходник,кујна и тоалет)плус 26m2 подрум плус 15m2 надворешна тераса,со дворно место од 480m2

Цена:50.000 €

Скопје
61 m2
3 соби
Приземје
Чиста документација

Објавен на: 25.03.2017
Kukja vo Jaka marino

Se prodava kukja vo nas.jaka marino opstina Ilinden...
Karabina ...so kompletna cista dokumentacija ...so obvrska da se zavrsi gradbata vo slednite 6 god...
Poveke info na tel 077734761 070756179

Цена:45.000 ден.

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје
Во изградба

Објавен на: 21.03.2017
Се продава Куќа 226м2

Се продава куќа, централно климатизирана, со влажнење и прочистување на воздухот со најсовремен филтерски систем, со сончев колекторски систем, вентилирана фасада од фасадна тула, алуминиум-дрво ст...

Цена:По договор

Битола
226 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.03.2017
kuka vo pintija

se prodava kuka vo nas.pintija 90 kvadrata so dvorno mesto(moze i zamena za stan)

Цена:50.000 €

Скопје
90 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 16.03.2017
SE PRODAVA HOTEL VO KOZLE

Impuls Agencija prodava namesten hotelski objekt na odlicna lokacija vo Kozle,raspolaga so stambena povrsina od 330 m2 i 300m2 dvorno zemjiste, na tri sprata, so 10 spalni sobi,sekoja od niv so sop...

Цена:250.000 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.03.2017
Се продава Барака

Се продава барака во населба Лисиче. Нејзината квадратура е 67м2 и има дворно место од 181м2 и гаража од 14м2. Бараката е реновирана, има нов кров од лим изолација, ПВЦ прозори. Има 2 спални соби, ...

Цена:70.000 €

67 m2
3 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 03.03.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка