Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten list

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 07.12.2016
Garaza

Se prodava garaza vo naselba Cair. 16m2

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 23.11.2016
Быстрое и простое предложение кредита

Нужен кредит? Вы в любом финансовом кризисе или нужны средства, чтобы начать свой собственный бизнес? Вам нужен кредит для погашения вашей задолженности или оплатить счета или начать хороший бизнес...

Цена:900.000 ден.

   

Објавен на: 15.11.2016
Se prodava podzemna garaza

Se pordava podzemna garaza, 15 m2, so metalna vrata na bul. Partizanski odredi, zgrada broj 109. Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.10.2016
издавам

Издавам гаража спроти студенски дом „Гоце Делчев“.

Цена:25 €

   

Објавен на: 18.10.2016
сигурно снабдување на кредит

сигурно снабдување на кредит

здраво
Поминувам преку овој канал да се информираат и сите кои со години доаѓам до спас од страна на специјална понуда за заем. Дали ви треба заем? контактирајте ме...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 10.10.2016
se izdava garazen prostor

se izdava garazen prostor mesecno

Цена:45 €

   

Објавен на: 08.10.2016
Гаража во Дебар Маало

Се издава надземна гаража во Дебар Маало од тврда градба погодна за магацин или работилница. Гаражата е со имотен лист.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 28.09.2016
заем понуда високо безбедна, сигурна и брза различни

Таа има за цел да финансирање заем за да им помогне на луѓето кои имаат потреба и, исто така, да ви помогне да ги реализираат своите проекти и создавање на вашиот бизнис, вашата компанија и вашите ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 28.09.2016
se prodava

garaza na ulica Vera Jocik so imoten list cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.09.2016
Prodavam garazha

Prodavam garazha vo topansko pole 14m2 pozadi ramstor cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.08.2016
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 ден.

   

Објавен на: 11.07.2016
Sigurno zajam ponuda

Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 2%. Iznos varira od 2.000€ do 8000.000€. Želim da se bave poštenim i vrijednih ljudi vjeruje. Adresa e-pošte: norbert.creditfinanc...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 15.06.2016
nudi kredite po stopi od 2%

Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 2%. Iznos varira od 2.000€ do 8000.000€. Želim da se bave poštenim i vrijednih ljudi vjeruje. Adresa e-pošte: norbert.creditfinanc...

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 15.06.2016
prodavam garaza

Prodavam 16 m2 podzemna garaza pozadi zgradata Gorenje vo naselba Taftalidze 1.

Informacii na tel: 070 237 396

Цена:2.500 €

   

Објавен на: 23.05.2016
KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDI KAPII SPALNA VRTENI SKALI RESETKI ZA PROZORCI I VRATI

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

   

Објавен на: 14.05.2016
Вы нужны финансы, чтобы оживить ваш бизнес?
Вы нужны финансы, чтобы оживить ваш бизнес?

Цена:50.000.000 ден.

   

Објавен на: 21.04.2016
Prodavam Garazi

Se prodava garaza vo Novo Lisice na bulevar ASNOM br 31 .Garazata e na prizemlje na samata ulica.Visina na garazata 3,5 metri moze da se koristi i kako magacin so priklucok na voda.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.03.2016
ПРОДАВАМ ГАРАЖА

Се продава гаража во ТЦ Скопјанка , 12м2.

070 255413

Цена:3.100 €

   

Објавен на: 20.12.2015
кредитната понуда помеѓу одредени сериозни

Здраво
Особено, Нудам € 3.000.000 за заем за секој во можност да го отплати, со камата, ниската стапка од 3% Ние сме поединци кои нудат заеми меѓу сериозни луѓе кои имаат потреба од мали и ср...

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.12.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка