Prodavam podzemna garaza

ЦЕНА: 3000 €

Prodavam podzemna garaza


Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten listГрад:
Skopje
Телефон:
071 346 403
Објавен на:
07.12.2016

ЦЕНА: 3000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragi Ivanovski
Град:
Skopje
Телефон:
071 346 403
Објавен на:
07.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка