Гаража во Дебар Маало

ЦЕНА: 2000 мкд

Гаража во Дебар Маало


Се издава надземна гаража во Дебар Маало од тврда градба погодна за магацин или работилница. Гаражата е со имотен лист.Град:
Skopje
Телефон:
078277585
Објавен на:
28.09.2016

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Kostantin Ciriviri
Град:
Skopje
Телефон:
078277585
Објавен на:
03.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка