Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ITNO Garaza vo nas.Kozle

ITNO prodavam podzemna garaza vo kozle, sproti noviot stanben kompleks Grand Prestiz, odma pod Restoranot Kancona. Garazata e renovirana pred 3 godini, i koristena e samo za parkiranje vozilo zarad...

Цена:3.500 €

   

Објавен на: 24.12.2013
Гаража во Дебар Маало

Се продава надземна гаража во Дебар Маало на улица Франклин Рузвелт, број 68. Погодна за магацин или работилница.

Цена:3.900 €

   

Објавен на: 28.10.2013
Продавам гаража на улица Благој ѓорев во Велес

Продавам гаража во склоп на зграда која се наоѓа веднаш спроти маркетот Тедико, на улица Благој Ѓорев во Велес.

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.10.2013
se prodava garaza

prodavam garaza 15m2 vo karpos 2 blizu do hotel karpos.Jove tel.076/215-191; 070/505-809.

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2013
prodavam garaza

prodavam garaza 15m2 vo karpos 2 blizu do hotel karpos.
Jove tel.076/215-191; 070/505-809.

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2013
Издавам гаражен простор

Гаражен простор од затворен тип до 34 лесни возила, 350м2, со настрешница.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2013
Prodavam limena garaza

Prodavam limena garaza vo odlicna sostojba

Цена:250 €

   

Објавен на: 21.06.2013
Кредитирање меѓу поединците

Здраво г-дин и г-ѓа,
Сте биле одбиени (д) од страна на многу банки? ви се банкарскиот поднесување или излезете од долгот На?
Дали ви е потребно за финансии да се консолидираат вашиот долг?
Дали ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2013
prodavam garaza

prodavam garaza 15m2 vo Avtokomanda
Garazata e renovirana so imoten list i cisti dokumenti.

071/ 369682

Цена:4.300 €

   

Објавен на: 04.06.2013
prodavam garazha

prodavam garazh namenet kako frizerski dukan vo ul pavle ilic vo cair pozadi ambulantataima 12 m ima inventar za frizernica a se prodava so ili bez inventar

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 21.04.2013
Izdavam garaza vo strog centar

Izdavam garaza vo strog centar vo podzemni prostorii na FZC market.
Cena po dogovor

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.04.2013
Продавам подрум 12 m2

Продавам подрум 12 m2 во центар (позади Дом на Градежници)
Цена по договор

телефон: 070 972 626

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.04.2013
Se Prodava Garaza

Se prodava garaza na ul. Nikola Parapunov br. 31, cvrsta gradba so imoten list 14 m2 -- tel: 077/767-357

Цена:6.500 €

   

Објавен на: 18.02.2013
garaza

prodavam podzemna garaza vo k. voda

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 05.01.2013
Издавам гаражно место

Издавам гаражно место 34м2 на бул.Партизански Одреди 113/б спроти City Mall.

Цена:100 €

   

Објавен на: 10.12.2012
Zidana garaza od 14m. pozadi Simpo vo Karpos

Se prodava zidana garaza od 14m. vo Karpos do policijata so nova vrata i nov krov so imoten list tel.071 822 063 077 536 236

Цена:4.300 €

   

Објавен на: 06.12.2012
GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.11.2012
AVTOMATSKI GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.11.2012
Продавам Гаража заради селење

ПРОДАВАМ ГАРАЖА МНОГУ ПОВОЛНО ЗАРАДИ СЕЛЕЊЕ ВО СТРАНСТВО,НА БРАНИСЛАВ НУШИЌ БР.11, КАРПОШ 2.
ГАРАЖАТА ИМА ИМОТЕН ЛИСТ, ПОПЛОЧЕНА, СО ЖЕЛЕЗНА ВРАТА, 15М2.
ЈАВЕТЕ СЕ НА 071 938 004, ИЛИ НА 02 466 ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.08.2012
FOR SALE korg pa2xpro 76-key arranger keyboard………..$800USD

FOR SALE korg pa2xpro 76-key arranger keyboard………..$800USD

we are importer and exporter dealers on all brand new models of musical instruments like the saxophone, drum set, ...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 30.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка