Продавам гаража на улица Благој ѓорев во Велес

ЦЕНА: По договор

Продавам гаража на улица Благој ѓорев во Велес


Продавам гаража во склоп на зграда која се наоѓа веднаш спроти маркетот Тедико, на улица Благој Ѓорев во Велес.Град:
Велес
Телефон:
070308681
Објавен на:
28.10.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Гаража Велес
Град:
Велес
Телефон:
070308681
Објавен на:
28.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка