Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Гаража зидана продавам

Гаражата се наоѓа помеѓу ул.Н.Тесла и Иван Аговски, до Технолошки факултет, Карпош1-Скопје. Користена е како флиперница и за таа намена подот е симнат за 1,3м. Може да се користи и како магацин.

Цена:2.600 €

   

Објавен на: 14.12.2015
izdavam Garaza vo Cair

izdavam garaza od 12 m2 pozadi ambulanta Cair ,ima voda,struja od zaednickata na zgradata po zelba.

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 04.12.2015
Заем понуда на пари

Здраво Имаме главен град на € 3.850.000 $ или што сме го направиле
достапни за сите кои сакаат да се направи сериозни заем. овој Pret
ќе биде доделена краткорочни и долгорочни 5000-1,5 милио...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 26.11.2015
Заем понуда на пари на поединци

Здраво г-дин / г-ѓа Јас сум инвеститор со значителен капитал
финансиски. Па јас сум подготвен да ви даде заем помеѓу
€ 5.000 до 250.000 € за со капитал од 6.500.000 €; направи
зае...

Цена:50.000 ден.

   

Објавен на: 26.11.2015
Позајмување на пари на поединци

Во реновирање на нашите услуги, ние одлучивме да се направи заеми
кои се движат од € 2000 до € 3.000.000 со релативно ниска каматна стапка
во споредба со банките. По разговорот со еден ...

Цена:5.000.000 ден.

   

Објавен на: 26.11.2015
Trebate li financiranje 3.000 € ima 500.000 €? sanchezaline24@gmail.com

Trebate li financiranje 3.000 € ima 500.000 €? sanchezaline24@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.11.2015
Izdavam garaza vo Debar Maalo

Izdavam podzemna garaza so povrsina od 25m kvadr.vo Debar Maalo,vo blizina na Broz kafe.

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 06.11.2015
Финансиска помош за искрен човек кој има потреба од пари

добра вечер
Јас Ном ѓа Maider Lasarte, француски жител во Европа.
Јас нудат заеми на пари за секое лице кое има потреба со ниска каматна следење рокот на отплата што ви одговара.

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.10.2015
Се продава гаража

Се продава гаража во Скопјанка 12 метри квадратни.Цена поволна.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.10.2015
Poštovani gospodine / gđa Ja sam investitor s značajnim kapitala Financijska. Dakle, ja sam spreman dati vam kredit između € 5.000 i 250.000 € za s kapitalom od 6.500.000 €;

Poštovani gospodine / gđa Ja sam investitor s značajnim kapitalaFinancijska. Dakle, ja sam spreman dati vam kredit između€ 5.000 i 250.000 € za s kapitalom od 6.500.000 €;

Цена:500.000 €

   

Објавен на: 22.09.2015
Zajam ponuda novca za pojedince

Poštovani gospodine / gđa Ja sam investitor s značajnim kapitala
Financijska. Dakle, ja sam spreman dati vam kredit između
€ 5.000 i 250.000 € za s kapitalom od 6.500.000 €;...

Цена:500.000 ден.

   

Објавен на: 22.09.2015
Заем сребро поединци

Во реновирање на нашите услуги, ние одлучивме да се направи заеми
кои се движат од € 2000 до € 3.000.000 со релативно ниска каматна стапка
во споредба со банките. По разговорот со еден ...

Цена:500.000 ден.

   

Објавен на: 22.09.2015
osigurava sredstva za sve Nudim 24h

Zdravo,
Nudim financijski zajam samo za obitelji i pojedinaca u strašnoj potrebi financiranja biti u stanju vratiti zajam bez većih problema tijekom podmirenje mjesečnih uplata. Znajte da ...

Цена:20 €

   

Објавен на: 13.09.2015
GARAZA VO CAIR

Prodavam garaza 12m2 del od stanbena zgrada vo blizina na ambulanta cair

Цена:5.000 €

   

Објавен на: 08.09.2015
KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI RESETKI HALI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA HALA MAGACINI CELICNI KONSTRUKCII PANEL RESETKI LIMPROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI HALI KONSTRUKCII...

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 02.09.2015
Pomoc potreba financiranje novac sanchezaline24@gmail.com2.


Dobra vecer gospodine / gospodo.
Ja sam kreditiranja žena na raspolaganju pomažu muškarcima i ženama koji trebaju sredstva (novac) za vaše poslovanje ili nešto platiti.
Ja ...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 25.08.2015
SE PRODAVA GARAZA SPROTI LEPTOKARIJA 15 M2

Se prodava garaza sproti Leptokarija,pozadi Zito leb i zgradata na Gorenje ,15m2,2 metalni vrati,upotrebliva vednas.
Cena :3400 evra so moznost za dogovor .

Цена:3.400 €

   

Објавен на: 24.08.2015
Се продава гаража на одлична локација во Велес

Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договор

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.08.2015
GARAZI OD LEKSAN TENDI CARDACI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.07.2015
GARAZA ZA KOLA ILI KAMP OD LEKSAN VO RAZNI BOI I RAZNI GOLEMINI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

   

Објавен на: 16.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка