Се продава гаража на одлична локација во Велес

ЦЕНА: По договор

Се продава гаража на одлична локација во Велес


Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договорИме:
Град:
Veles
Телефон:
078408639
Објавен на:
09.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Garaza
Град:
Veles
Телефон:
078408639
Објавен на:
07.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка