Kontejner

ЦЕНА: 80000 мкд

Kontejner


15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071217606
Објавен на:
11.07.2016

ЦЕНА: 80000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
071217606
Објавен на:
11.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка