Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prevoz do 4 lica

Prevoz na lica niz mk i sttanstvo

Цена:1 €

   

Објавен на: 16.03.2017
Нова можност за вас пријатели

Нова можност за вас пријатели
Здраво пријатели.
Јас сум г-ѓа IRENE Fleurie француско државјанство. Ве информираме дека Јас сум жена со можност да им понуди парични заеми за луѓе кои се во неволја...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 02.03.2017
Kredit ponuda između slobodnih ljudi

Želite da biste dobili kredit za zastoj koji je izazvao banke, koju je odbijanje svoje kreditne aplikacije datoteke .da žele da se kredit za realizaciju svojih projekata; poduzeti vaše aktiv...

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 24.02.2017
Vrsam transport

Vrsime sekakov vid na prevoz niz R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, muzicki instrumenti, bela tehnika, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.

Цена:800 ден.

   

Објавен на: 18.02.2017
Kamionska Navigacija Tom Tom Trucker 6000

Najnova navigacija Tom Tom Trucker 6000,neupotrebuvana

Цена:330 €

   

Објавен на: 01.02.2017
W.T.S New Apple iPhone 7 /7 Plus Rose Gold/6 Plus/Sony playstation 4 Pro

It is Brand new Unlocked sealed in boxOpen to all networks ready to work in any countryApple iPhone 7 Plus 7 128GB-32GB 256GBApple iPhone 6 S 64GB-16GB 128GBSamsung Galaxy S7 EdgeSony playstation 4...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 20.01.2017
Wholesales Oriinal Unlocked Apple iPhone 7 Plus 128GB

We have the brand new Original cell phones in stock comes with 1 year Intrnational warranty and 6 month return policy :


APPLE IPHONE

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 15.12.2016
OZBILJAN KREDIT PONUDA

Zdravo;
Skoro praznici, oni su stvarno uzivamo zvono
kredit ponuda...
Ovo je vrlo važna i ozbiljna poruka adresirana na pojedince,

Цена:1 €

   

Објавен на: 10.12.2016
AUTOKING VINICA SITE VIDOVI NA POLOVNI I NOVI DELOVI

SEKAKOV VID NA DELOVI ZA SITE VIDOVI VOZILA SAMO VO AUTO KING VINICA I STIP.DOSTAVA DO SITE GRADOVI VO MAKEDONIJA

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.12.2016
AUTODATA 3.45 I TEC DOC 2015

AUTODATA 3.45 BEZ PREVARI SO SITE PODATOCI PLUS 1GIGA PODATOCI PRIMER GOLF 4 131 PD TAKA GO PISUVA I TN
POGLEDNETE GI SLIKITE ,PLUS PROGRAMIRANJE NA NA KLUCEVI -ANGLISKI
TEC DO 2013,2014,2015 NA...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 16.11.2016
lamela za vw golf audi kombe

lamela za vw golf audi
m228 cel set....potisna ploca lamela drug lager
za 1.9 tdi motori

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 03.11.2016
НАСТРЕСНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛИ--ТЕНДИ

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ
КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ
ЦЕНИТЕ СЕ ОД ПРВА РАКА
КУПУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ ПРОИЗВОДИ

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.10.2016
Skuter Daelim 50cm3

Prodavam ekstra Skuter Daelim Honda
So pominati 4000km.
Socuvano vo besprekorna sostojba...

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.08.2016
Користени 2013 Harley-Davidson Heritage Softail

2013 Harley-Davidson Heritage Softail CLASSIC, Таа речиси CVO. Има две полначи
  уреди, еден напред со лента за вртење и други внатре во десната зона на дисаги,
  дисаги, брави на двете...

Цена:5.800 ден.

   

Објавен на: 22.08.2016
LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda

poaganje sabajle od skopje za solun(port-avtobuska-aerodrom-centar) kade sakate ve ostavame...
cenata e 20 evra do pristaniste
25 evra do aerodrom ikea
ima 2-4 slob mesta...prevozot se vrsi so k...

Цена:25 €

   

Објавен на: 17.08.2016
Aвто Школа-Златко 070 24 26 29

Во авто школа Златко вршиме обука на кандидати од Б-категорија.Обуката опфаќа 36мото часа,20часа теоретска настава,флексибилно договарање за термините според потребите на кандидатот.Посредуваме при...

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2016
Rent A Car-Iznajmuvanje na vozila

-Sevrolet Spark 1.0 15eur na den.
-Fiat Linea 1.4 40eur na den.
-Sevrolet Aveo Sedan 1.4 40eur na den.
-Lancia Delta 1.4 75eur na den.

Цена:15 €

   

Објавен на: 27.06.2016
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 22.06.2016
VIP SERVICES RENT-A-CAR SKOPJE THESSALONIKI CHEAPEST PRICES

The cheapest taxi services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with our service we give invoice fr...

Цена:70 €

   

Објавен на: 08.05.2016
Mercedes.C180

Mercedes.c180 proizvoden1997g
so plinski ured

Цена:1 €

   

Објавен на: 20.02.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка