Rent A Car-Iznajmuvanje na vozila

ЦЕНА: 15 €

Rent A Car-Iznajmuvanje na vozila


-Sevrolet Spark 1.0 15eur na den.
-Fiat Linea 1.4 40eur na den.
-Sevrolet Aveo Sedan 1.4 40eur na den.
-Lancia Delta 1.4 75eur na den.
-Dacija Duster 1.6 80eur na den.
-Opel Vivaro 1.9 85eur na den
-Izdavame skuteri 5eur na saat.
-Vrsime transveri od i do Aerodrom-Skopje 15eur.
-Vrsime dostava na pratki od raka na raka.Град:
Skopje
Телефон:
070429049
Објавен на:
27.06.2016

ЦЕНА: 15 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Macedonia LD Car Rental
Град:
Skopje
Телефон:
070429049
Објавен на:
25.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка