VIP SERVICES RENT-A-CAR SKOPJE THESSALONIKI CHEAPEST PRICES

ЦЕНА: 70 €

VIP SERVICES RENT-A-CAR SKOPJE THESSALONIKI CHEAPEST PRICES


The cheapest taxi services in Macedonia and outside. With our services you have luxury car Mercedes E class.
Our prices are so definitely amazing in Skopje, and with our service we give invoice from our company!!!

-Professional driver with excellent knowledge of English language
-Traveling insurance
-Laptop & Internet available


Relations:

SKOPJE - SOLUN (Thessaloniki) airport 70 €
SKOPJE – SOFIJA airport 70 €
SKOPJE – BELGRAD airport 150 €
SKOPJE - ZAGREB airport 300 e


If your destination is not listed, please don't hesitate to call us, and feel free to ask for additional information.Telephones:
+389 75 650666
+389 71 609506 Toni manager Speaking englis

E-mail:
tonivipservis@yahoo.com

WEB:
www.viptaxi.dooel.infoГрад:
Skopje
Телефон:
+389 75 650666
Објавен на:
08.05.2016

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Toni Ristovski
Град:
Skopje
Телефон:
+389 75 650666
Објавен на:
13.08.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка