Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
New 2015 KTM XC 500 W Motorcross Dirtbike

We specialize in exporting Japanese new motorcycles to the worldwide. We supply quality motorcycles including major models from Japanese makers such as Honda, Yamaha, Suzuki and Kawasaki,Reduced Pr...

Цена:5.669 €

   

Објавен на: 16.02.2016
2015 Kawasaki KX450F Motorcross Dirtbike

We specialize in exporting Japanese new motorcycles to the worldwide. We supply quality motorcycles including major models from Japanese makers such as Honda, Yamaha, Suzuki and Kawasaki,Reduced Pr...

Цена:5.392 €

   

Објавен на: 16.02.2016
благосостојба ****

Ви се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши застојот предизвикан од страна на банките, преку отфрлање на вашата апликација фајлови кредити?...

Цена:10 €

   

Објавен на: 03.02.2016
Барам работа како шофер

Барам работа како шофер. Поседувам Б, Ц, Д и Е категорија и Еу пасош.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2016
baram taksi licenca

baram taksi licenca 077 639 874

Цена:100.000.000 ден.

   

Објавен на: 19.01.2016
POLIRANJE NA FAROVI

www.bellotos.dooel.info
VRSIME POLIRANJE - RESTAVRACIJA NA
- POZOLTENI
- MATIRANI I

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2015
Poliranje farovi

Вршиме професионално полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2015
test2

test2

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.11.2015
AUTOTEH Servis poliranje na farovi

Сервисот за возила "АУТОТЕХ" ви нуди професионално полирање на фарови и каросерија. Примена на техника во 4 постапки/чекори која обезбедува враќање на сјајот на фаровите и бојата на карос...

Цена:700 ден.

   

Објавен на: 01.11.2015
ТРАНСПОРТ ЗА РАЗНИ СЕЛИДБИ!

Транспорт со Tим кој помага при преселување на :
-преселба на опрема и материјали
-преселба на домашен мебел и опрема
-целосни преселби

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2015
self balance electric bluetooth 2 wheel scooter

Brand new factory sealed comes with complete accessories,with 1 Year International warranty from the manufacturer.

Included:
Board * 1

Цена:200 €

   

Објавен на: 01.10.2015
Монтажа на автоплински уред со попуст и на рати без камата!!!

Од 10% до 15% попуст на монтирање на полски автогасен уред DIGITRONIC ОBD на Вашиот автомобил! Искористете го попустот и заштедете со квалитетен плински систем, плус можност за плаќање на рати без ...

Цена:350 €

   

Објавен на: 22.09.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.09.2015
PONUDA kredit u 24 sati

elisaberta.gorun12@gmail.com

PONUDA kredit u 24 sati

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 03.09.2015
SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD TAXI PREVOZ

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 25.08.2015
Продавам момент клуч!

Продавам момент клуч марка Тона-Чехословачка со опсег од 10 до 110 Nm,
комплет во футрола со сите додатоци.
Цена 120 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:120 €

   

Објавен на: 28.07.2015
Hemisko cistenje avtomobil

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ
Скопје
WWW.SERVIS.DOOEL.INFO

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi

www.servis.dooel.info

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi na vozila

Вршиме професионално полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка