LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda

ЦЕНА: 25 €

LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda


poaganje sabajle od skopje za solun(port-avtobuska-aerodrom-centar) kade sakate ve ostavame...
cenata e 20 evra do pristaniste
25 evra do aerodrom ikea
ima 2-4 slob mesta...prevozot se vrsi so klimatizirani vozila...osigurani patnici...izdavame i s-ko potvrda i plakanje na faktura..dokolku e potrebno...

070 756 179 odgovaram na sms
077 734 761 ako ne sum dostapen...
+30 699 507 2 807 grcija mob ili javete seГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 25 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
03.01.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка