Skuter Daelim 50cm3

ЦЕНА: По договор

Skuter Daelim 50cm3


Prodavam ekstra Skuter Daelim Honda
So pominati 4000km.
Socuvano vo besprekorna sostojba...Град:
Stip
Телефон:
071345061
Објавен на:
28.08.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Oliver Andonov
Град:
Stip
Телефон:
071345061
Објавен на:
28.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка