ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se Prodava Inventar

Se prodava inventar za restorani i kafici,masi razlicni,stolici+navlaki,aparat za kafe so 3 rucki komplet puma i aparat za melenje na kafe,muzicki sistem 2 zvusnici+pojacal+mixet+mikrofon,frizideri...

Цена:3.800 ден.

Тетово
 

Објавен на: 03.01.2021
Prodazba na lesnici

Lesnici vo jatka

Цена:500 ден.

Тетово
 

Објавен на: 10.12.2018
Opel vektra

Prodavam opel vektra 2.0 16 v godina 1995 registracija do 8 mesec benzin plin atest kolata e udobra sostojba pali vozi ja prodavam zas imam druga

Цена:1.400 €

Opel Vectra
1995
Тетово
123000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.04.2018
Se prodava firma DOO od 2004 .

Se prodava firma DOO
Firmata e otvorena vo 2004 so mnogu dobro bilanci, sekoja godina vo plus, moze da se digne kredit do 100.000€ bez problem
Vredi za dobri biznismeni

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 21.03.2018
Kamin Pecka na peleti Koper6kw

Se prodava pecka na peleti koper 6kw.
Koristena edna sezona i e vo odlicna sostojba.

Цена:550 €

Тетово
 

Објавен на: 24.08.2017
Mia spare parts

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dishwashers, ice makers, pumps, cleaners, coffee grinders. Our main customers are manufacturers and repair technicians with espresso m...

Цена:2 ден.

Тетово
 

Објавен на: 29.03.2017
Се продава стан во Тетово

Станот се наоѓа во Блок 82 во Тетово. Вкупната површина е 64 м2, се наоѓа на 3 спрат и располага со спална соба, кујна, трпезарија, дневна соба и купатило.

Цена:По договор

Тетово
64 m2
2 соби
3 кат
 

Објавен на: 13.01.2017
Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi delovi

Цена:1.400 €

Тетово
 

Објавен на: 22.12.2016
ekstra socuvano familijarno vozilo

Hyundai akcent gls 97.servisirano redovno so novi gumi m+s CD radio pioneer. centralno so dalinsko. reg.27.07.2017

Цена:1.200 €

Hyundai Accent
1997
Тетово
150000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 07.10.2016
lada niva 4x4

џипот е во одлична состојба може да се проба на секаков терен

Цена:1.800 €

Lada Niva
1995
Тетово
Бензин
2-3 врати
ЦД плеер
 

Објавен на: 24.09.2016
Prodavam!!!

Prodavam dvosoben stan vo Tetovo. Povrshina 60m2. Stanot ima dve sobi, kujna,wc. Stanot e na prizemje, ima dvor i dva vleza. Celosno opremen so elementi. Lokacija sproti tekstilno usciliste, blik 7...

Цена:1 ден.

Тетово
60 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 13.07.2016
masina za secenje stiropor

novi masini za secenje stiropor, za poveke informacii na tel

Цена:350 €

Тетово
 

Објавен на: 20.06.2016
Golf V 1.9 2005

Golfot e nov uvoz donesen od Germanija so vozejne sredeni site dokumenti do registracija, voziloto e vo odlicna sostojba motorot raboti besprekorno moze da se vidi vo sekoe vreme, 6 brzini registri...

Цена:6.200 €

VW Golf
2005
Тетово
212000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.02.2016
Повик за експерт/ка за подготовка на анализа за ограничувачките бариери кои ги попречуваат жените од ранливите категории да се вклучат на пазарот на труд

Здружението Женски Форум Тетово во партнерство со Здружението Златна рака Тетово, бара заинтересирани експерти за подготовка на анализа за ограничувачките бариери кои ги попречуваат жените од ранли...

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 12.02.2016
продавам Totalna Stanica NIKON NPL-332 тотална станица

Prodavam totalna stanica Nikon NPL-332 mnogu malku koristen vo odlicna sostojba. Instrumentot e uvezen od SAD i poseduva sertifikat za kalibracija i ispravnost. Isto taka na prodazba se i sokkia st...

Цена:3.750 €

Тетово
 

Објавен на: 24.12.2015
Izdavam stan pod kirija

Se izdava stan pod kirija ,se naoga karsi rem mol,namesten so spalna i kujna,stanot e 50 kvadrati.

Цена:180 €

Тетово
50 m2
2 соби
2 кат
Паркет
Лифт

Објавен на: 05.12.2015
American Stafford Terrier

Se prodavaat mali kucenca American Stafford Terrier procisteni , vakcinirani, so cista krv. Roditelite se so pedigre . Cena povolna .Broj za kontakt 072315424

Цена:4.000 ден.

Тетово
 

Објавен на: 08.11.2015
PLAC VO DJEPCISTE TETOVSKO

Se prodava plac na ilezot od DJEPCISTE prema Neprosteno od desnata strana pokraj pat nedaleku od Renova Placot je 459 M2

Цена:По договор

Тетово
459 m2
Излез на пат

Објавен на: 18.08.2015
KAPII TENDI KOVANI OGRADI SKALI GARAAZI SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Тетово
120 m2
5+ соби
 

Објавен на: 16.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI STALAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Тетово
 

Објавен на: 16.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка