Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам деловен простор блиску Центар

Се издава деловен простор на улица Бихачка влез 3, лок. 5, приземје. 17м2. Гледа на главна улица.
Контакт: 078470480

Цена:120 €

Скопје
17 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.10.2021
Izdavam nov trosoben namesten stan vo Kozle Издавам нов трособен стан во Козле

Izdavam chisto nov trosoben namesten stan so dva balkoni vo naselba Kozle,- vo blizina na Germanska ambasada na dve minuti pesh od Detska gradinka Prolet , Ambulanta Kozle, Osnovno uchilishte Vlado...

Цена:299 €

Скопје
61 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2021
Се издава целосно наместен стан во Скопје

Се издава стан во Кисела Вода кај шампионче.Станот е трособен,може веднаш да се сместите.Паркинг место има,греење со клима и термо печка,едната страна гледа накај Водно а другата накај улицата Томе...

Цена:240 €

Скопје
2 соби
Наместен
 

Објавен на: 26.08.2021
Изнајмувам комплетно наместен стан во Карпош1 до факултетот ФИНКИ

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 1, на мирна локација, веднаш до факултетот ФИНКИ. Станот има купатило, 2 спални соби, голема дневна со кујна и балкон.
Во станот има инсталирано компјут...

Цена:200 €

Скопје
57 m2
3 соби
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2021
Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG Atest, klima

Golf 4 1.4 16v 2000 godina, Benzin TNG eo Atest, klima, servo, so 16' Aluminum bandazi registrirana do Maj

Цена:1.800 €

VW Golf
2000
Скопје
300 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 20.08.2021
PLAC VO ILIMDEN 1000M2

Se prodava plac vo Ilinden S.Miladinovci od 1000m2 na glavna ulica 100m do avtobuska..
072 263 791 goce

Цена:22 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Вода

Објавен на: 18.08.2021
Se Prodava Kirby Avalir

Se prodava Kirby masina, so validna garancija. Vo odlicna sostojba e, so kompletna oprema za hem. cistenje.

Kontakt
078/899-232

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2021
Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.

Цена:10.000 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.07.2021
PRODAVAM BMW Z3 KABRIOLET

PRODAVAM BMW Z3 CABRIO, 2.2i BENZIN, 170 KS, 2001 GOD. SO POMINATI 270.000 KM, SO SERVISNA KNISKA, UVEZENO OD SVAJCARIJA OD PRV GAZDA. KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA, BEZ NIKAKVI ZABELESKI. IMA M...

Цена:По договор

Bmw Z3
2001
Скопје
270000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 17.06.2021
Izdavam stan na Plostad Makedonija

se izdava stan na plostad makedonija, nad restoran Pelister, kompletno namesten,pogoden i za deloven prostor, na prvi sprat, 54 m2.

Цена:350 €

Скопје
54 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.06.2021
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО с.ДОЛНО ЛИСИЧЕ ОД 1100 м2

Продавам плац во с.Долно Лисиче , плацот е со рамна површина , излегува на пат , услови за вода , струја и слично .
Цена: По договор ,
Тел.за контакт - 075400887

Цена:По договор

Скопје
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.05.2021
Prodazba na nivi

Se prodavat nivi vo selo cresevo od 1000m2 i 1500m2 cena po dogovor 075675526

Цена:10 €

Скопје
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2021
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(над Театар за деца и младинци). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Поседува мини кујна(б...

Цена:370 €

Скопје
64 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.05.2021
Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen Win10 Pro

Prodavam Laptop Dell Inspiron 5559, TouchScreen, Intel i7-6500U AMD Radeon R5 M335 4GB, 8GB RAM, 128GB SSD+1TB HDD, Win 10 Pro (Licensiran), Webcam

Telefon: 070 350 007

Цена:30.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.04.2021
ford fusion

se prodava ford fusion 2003 1.4 tdci ne e uvezuvan

Цена:2.400 €

Ford Fusion
2003
Скопје
230000 km
Дизел
54 кс
 

Објавен на: 13.04.2021
Nivi

Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten list

Цена:10 €

Скопје
1000215002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.03.2021
Prodavam kuka

Prodavam kuka ( stara gradba ) na ul.France Preshern 102a, Vlae so povrsina od 100m2 , plac so vkupna povrsina 550 m2, na atraktivna i mirna lokacija so pogled i izlez na r.Vardar. Za dopolnitelni ...

Цена:295.000 €

Скопје
550 m2
4 соби
Приземје
 

Објавен на: 30.03.2021
Se Prodava Nova Kukja Vo Volkvovo EKSTRA CENA!!!!

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo
-500m2 Plac so 250m2 cista gradba
-Kukjata e nova i e napravena za svoja dusha
-Vnatre kompletno malterisana

Цена:99.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.03.2021
Izdavam garsonjera vo strog centar na skopje vo gradski zid

Izdavam garsonjera vo centar na Skopje ,Gradski zid.30 m2, nad slatkarnica eskimo,kaj Beko policija,komplet namestena so parno klima kablovska lift....cena po dogovor

Цена:9.000 ден.

Скопје
30 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.03.2021
Prodavam kukja Skopje Centar

Kukjata e na premium lokacija Madzir Maalo kaj NBRM prva parcela raskrsnica Bul. Kocho Racin / Kej 13 November, idealna za Hotel/Restaurant vo prizemje tradicionalen restaurant "Kej" rabo...

Цена:800.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 10.03.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка