ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se izdava vikendica vo pretor

se izdava kompletno namestena i opremena vikendica vo pretor za letniot period,pokraj prespansko ezero

Цена:1.500 ден.

Ресен
55 m2
2 соби
 

Објавен на: 17.06.2020
Викендица

Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем Град

Цена:1 €

Ресен
200 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2016
Четки за шминка

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
$25.92
За повеќе информации и нарачка посетете го следниот линк
http://goo.gl/vGmfdL

Цена:1.406 ден.

Ресен
 

Објавен на: 31.07.2015
Производсто на мебел палети дрвена амбалажа

Вршиме производство и монтажа на:Мебел по нарачкаДрвена амбалажаПалети со печат

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 12.06.2015
НОВ ЛАПТОП ЛЕНОВО!!!

PRODAVAM NOV LENOVO LAP TOP SAMO EDNAS UKLUCEN RADI WINDOSOT DA SE AKTIVIRA SO LICENCIRAN WINDOS SO NEGO SLEDVIT GRATIS CANTA I MAUS CENA 14.000 SO 2 GOD GARANCIJA FULL PACK KOJ STO KOSTA 16.500 VO...

Цена:13.000 ден.

Ресен
 

Објавен на: 17.02.2015
НОВО НЕ ОТПАКОВАНО ЏАКУЗИ

Се продава НОВО не отпаковано професионално џакузи марка аполон италијанско производство купено е 3400€ не е наместено вакумирано е целото воопшто не е отворено за кеш екстра цена може и замен...

Цена:3.000 €

Ресен
 

Објавен на: 17.02.2015
Издавање на соби

Издаваме соби по најповолни цени. Објектот е потполно нов. Повелете!

Цена:400 ден.

Ресен
 

Објавен на: 22.01.2015
Системи за наводнување „Капка по капка“

Системи „капка по капка“ за наводнување на овошни насади, оранжерии, пластеници, градини и сите видови на земјоделски насади со вклучено проектирање на парцелите.

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 09.12.2014
Xbox 360 Classic

Xbox-от има еден бежичен џујстик, една игра ( ForzaMotorsport3 ) и други игри спуштени - download: FIFA 2014, PES 2013, Nba2012, MotorGp....
App: Facebook
- Се поврзува со HDMI
* Чипуван

Цена:9.000 ден.

Ресен
 

Објавен на: 02.11.2014
Продавам овоштарник

Продавам овоштарник ( 4200 м2 ) во с.Подмочани, со инсталиран систем за наводнување и бунар.
Цена по договор.

Тел:071 235 018

Цена:25.000 €

Ресен
4200 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 23.09.2014
Се издава деловен простор во центарот на градот

Се издава деловен простор од 18 квадратни метри во центарот на градот позади Општинската зграда.

Цена:По договор

Ресен
18 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.06.2014
Vila

Se iznajmuva vila za prvomajskite praznici i vi nudi 300 den. od osoba vremenski periot kolku sakate.
Se naogame vo strogiot centar vo seloto Stenje kade sto zastanuva avtobusot. Od marketot sme ...

Цена:300 ден.

Ресен
 

Објавен на: 06.04.2014
Zastava 101 1.1

Kolata e vo perfektna sostojba pali vozi....Hitnooo Cenata ne e fiksna...mozna e zamena so fico..

Цена:260 €

Zastava
1981
Ресен
49207 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 23.02.2014
Skoda Favorit 91 Hitno

kolata e vo perfektna sostojba pali vozi
ima radio CD
skoro 4 novi gumi
potrosna 5-6

Цена:450 €

Skoda Favorit
1991
Ресен
4999 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 21.02.2014
Prodavam labrador

Prodavam labrador star 4 meseci redovno vakciniran i cistokrven

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 04.02.2014
Електрични пумпи за вода и резервни делови

Електрични пумпи за вода и оригинални резервни делови (центрифугални и потопни) од програмата на Pedrollo, погодни за системи за наводнување, хидрофорски станици и пренос на вода и течности.

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 31.01.2014
понудата на кредити помеѓу одредени и сериозен во 72hЈас сум финансиски инспектор континентална банка и имам главниот град на 3.500.000€ кој ќе ми помогне да даде краткорочни кредити и приватни долгорочна кои се движат од 10.000€ до бес...

Цена:1 €

Ресен
 

Објавен на: 12.10.2013
заем понуда за посебни € 2000 до € 120,000,000


Ви треба пари заеми меѓу поединците да се справат со
financiaires тешкотии за конечно да се скрши застојот кои предизвикуваат
банките, преку отфрлање на вашата апликација фајлови кредити? Јас сум

Цена:1 €

Ресен
 

Објавен на: 10.10.2013
Се продава дуќан во Ресен

Се продава дуќан во Ресен, кон патот за Охрид наспроти Горната Џамија

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 06.09.2013
понудата на кредити помеѓу одредени сериозни чесни и разумни

Вие сте во потрага за финансирање или се подигне вашиот бизнис. Или за некој проект или да купат стан, но за жал на банката бара да се услови кога не сте во состојба s саке Јас сум еден поединец ја...

Цена:1 ден.

Ресен
 

Објавен на: 28.08.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка