ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se Prodava

Se Prodava Skuter 50cc , godina 2007, so pominati 4700km, odlicno socuvan bez nikakvi popravki.

Цена:По договор

2007
4700 km
Радовиш
 

Објавен на: 12.06.2019
Se prodava plac so objekt

Se prodava plac 1275 m2 so objekt 76 m2 vo industriska zona Radovis

Цена:По договор

Радовиш
12752 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 01.08.2018
Prodavam trafiki

Se prodavaat kiosci (trafiki) dobro zacuvani poveke info na tel.075/247-014

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 14.03.2018
Se prodava traktor Belarus

Se prodava traktor belorus 94god vo odlicna sostojba so 1700 rabotni casovi so novi gumi hidraulicen volan 4x4 traktorot e top bez nikakvi vlozuvajna za poveke info barajte

Цена:3.500 €

Радовиш
 

Објавен на: 13.01.2018
Плац од 400м2

Продавам плац во Радовиш од 400 м2 веднаш покрај ресторан Шампион. Патот до плацот е асфалтиран, и до плацот има приклучено електрично напојување, водовод и канализација. Плацот е на многу поволна ...

Цена:По договор

Радовиш
400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.02.2016
golf4 1.9tdi 6 brzini euro3 motor

golf 4 1,9 tdi 4x4 motion 6 brxini klimatronik webasto ful oprema plateni site davacki do registracia

Цена:10 €

VW Golf
2000
Радовиш
150 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.02.2016
Masina za melenje kafe

se prodava masina za melenje kafe(trofazna) vo super sostojba.Cena po dogovor

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 10.01.2016
Baterija za Laptop Asus (Nova)

Prodavam Nova , ne otpakuvana Baterija za Asus Laptop. model: Asus Li-Polymer Battery Pack AP31-1008P. Prakam i preku Kargo , plakate po primanje na pratkata.

Цена:1.000 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 18.08.2015
Itno!!

Vo top sostojba!!!!
Za poveke informacii 078202186

Цена:По договор

Mercedes-benz 200
2007
Радовиш
Дизел
4-5 врати
Клима

Објавен на: 22.07.2015
Се издава деловен простор- Радовиш

Се издава деловен простор во Радовиш на ул. Маршал Тито бр.95 со површина од 55м2 (поранешно Гари)

Цена:По договор

Радовиш
55 m2
 

Објавен на: 29.06.2015
Prodavam tocak od uvoz

Uvezen tocak , ispraven, ,moze da se vidi vo sekoe vreme ,
tel za kontakt 071478805

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 16.06.2015
zastava 83 10

Se prodava zastava 83 10 vo dobra sostojba,aluminski stranici,nov limen pod,registrirana ,do 25.08.2015 za poveke informacii javete se. Tel 070 758 443

Цена:1.650 €

1985
Радовиш
 

Објавен на: 13.06.2015
baram sofer

baram sofer BG. pasos i so komplet bg. vozacka dozvola za C,E i ADR i elektronska karticka se raboti na relacija Italia-Svedska (DSV) i rabotno iskustvo najmalku 2 meseci poveke informacii na vibe...

Цена:1.600 €

Радовиш
 

Објавен на: 25.05.2015
Алати за ЛИМ штанцање,виткање,пресување,извлекување - услуги

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:2.222 €

Радовиш
 

Објавен на: 28.04.2015
SEAT ALXAMBRA

Prodavam SEAT ALXAMBRA 1.9TDI.98GOD. OPREMA : ABS. SERVO VOLAN.KLIMA.VEBASTO. KOLATA IMA ZSTEMNETI STAKLA. NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS.SMENETI REBBREST.ZATEGACI. ROLERI. VODNA PUMPA. CEL SET.KOLATA E...

Цена:2.850 €

Seat Alhambra
1998
Радовиш
250000 km
Дизел
90 кс
 

Објавен на: 14.03.2015
zvucnici electro voice zx5

Zvucnicite se stari 2 meseci

Цена:1.350 €

Радовиш
 

Објавен на: 10.03.2015
ПРОДАВАМ

Телефонот е во топ состојба со оргинален полнач слушалки и две заштитни маски , без гребнатинки...IPHONE 4 ...
077 677 765

Цена:11.500 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 14.02.2015
raftovi ,susara

se prodava raftovi za dukan ,susara za pecurki i dr

Цена:300 €

Радовиш
 

Објавен на: 06.02.2015
mlin 70 na kamen

se prodava mlin 70 na kamen za stocna hrana

Цена:15.000 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 06.02.2015
seme afion plavo

prodavam seme od afion 99posto cisto 145kg

Цена:180 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 23.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка