ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Delovni prostorii Probistip

Prodazba na delovni prostorii vo Probishtip, na prekrasna lokacija, so kvadratura od 60m2, 100m2 i suteren od 230m2, pogodni za sekakva namena.

Цена:По договор

Пробиштип
100 m2
Плочки
 

Објавен на: 02.12.2019
Baram gradezna firma ili grupa za izvedba na kuka

Baram gradezna grupa ili firma za izvedba na 2 kat so krov na postoeca ploca 12m na 11m osnova.Ponudete ceni za karabin, kluc na raka, so moj ili vas matrijal.Se raboti za kuka vo Probistip.

Цена:11 €

Пробиштип
 

Објавен на: 26.01.2018
1.9 TDI 110 ks TOLEDO

Seat Toledo diesel zacuvana reg do 11.11.2016g

Цена:2.900 €

Seat Toledo
1999
Пробиштип
230000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 10.02.2016
osobito između dobivanju kredita cestarine u 48h


Vi treba novac kreditiranja između pojedinaca da se nosi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja izazvanih banaka, od odbijanja vašeg zahtjeva datoteke kredite? Ja sam...

Цена:10 €

Пробиштип
 

Објавен на: 10.07.2015
ITNO PRODAVAM

balirackata e vo odlicna sostojba spremba za sezoba be niedna manaa moze da se proba bo sekoe vreme

Цена:По договор

Пробиштип
 

Објавен на: 24.05.2015
ITNO PRODAVAM ZAMENUVAM

MERCEDES BENZ VO ODLICNA SOSTOJABA BES MANI 2003DEKEN MOZE I MAMENA ZA MOTOR NAT 600C 2004GOD SPORTSKI

Цена:По договор

Mercedes-benz 200
2003
Пробиштип
Дизел
2-3 врати
135 кс
 

Објавен на: 24.05.2015
Градежна парцела од 410 м2

Се продава градежна парцела од 410 м2 во м.в. Друмишница (Добревски пат), има изградено објект од 45 м2 со комплетна документација, има приклучено струја и вода. ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Пробиштип
410 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 11.05.2015
VW Polo 1.9 sdi -98

se prodava polo 1.9 sdi potrosuvacka 4l na 100km vo mnogu dobra sostojba i servisirana smenet mu e kais na rebrast i site filteri ima registracija do 14.07.2015
od opremata ima
servo volan
abs

Цена:1.700 €

VW Polo
1998
Пробиштип
300000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.01.2015
fiat bravo delovi

fiat bravo 1.6 delovi klima imam se

Цена:1 €

Fiat Bravo
1997
Пробиштип
130000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 18.01.2015
појачало (pojacalo) vivax vox am 100

Воопшто некористено 220V 50Hz 200W

Цена:55 €

Пробиштип
 

Објавен на: 07.11.2014
се продава HUAWEI Y210 за џабе цена

3,5 инчи екран, андроид 4.3.6

Цена:1.500 ден.

Пробиштип
 

Објавен на: 07.11.2014
SE PRODAVA HP COMPAG 6720S ISPRAVEN

Intel Celeron 530 1.73GHz
1x1024MB 1x2gb
15.4"
1280x800(WXGA)

Цена:8.000 ден.

Пробиштип
 

Објавен на: 29.09.2014
Јарец

Се продава

Цена:По договор

Пробиштип
 

Објавен на: 09.08.2014
Ponuda kredita između pojedinih ozbiljne i vrlo hitno

Bok
Homeowner osobni zajmovi bilo gdje u svijetu, mi smo na usluzi kredit od 2000 € 2.000.000€ u vrlo jednostavnim uvjetima ćemo također napraviti ulaganja i zajmova između pojedinih vrs...

Цена:2 ден.

Пробиштип
 

Објавен на: 20.05.2014
Zajam ponuda između pojedinih


Bok
Homeowner osobni zajmovi bilo gdje u svijetu, mi smo na usluzi kredit od 2000 € 2.000.000€ u vrlo jednostavnim uvjetima ćemo također napraviti ulaganja i zajmova između pojedinih v...

Цена:2 ден.

Пробиштип
 

Објавен на: 20.05.2014
PIRELLI DIABLO 120/70/17 M/C (58W)

GUMATA E ODLICNO SOCUVANA MOZETE DA VIDETE NA SLIKITE.

Цена:По договор

Пробиштип
 

Објавен на: 29.03.2014
Jugo 45

se prodava jugo45 so motor od 101 registrirano do 05 03 2014 godina

Цена:450 €

Yugo
1990
Пробиштип
 

Објавен на: 29.01.2014
Шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва Горење, Дерби 84, не е користен купен 1984 година. Цена до договор.Информации на телефон 033/275-524 и 077/954-449

Цена:По договор

Пробиштип
 

Објавен на: 12.01.2014
Понуда за заем помеѓу особено сериозни и разумни

Ќе се бараат средства за вашите активности или да го рестартирате . Или за проектот или да купат стан , но за жал на банката бара да состојби кои не сте во состојба да се грижи јас сум поединец ја...

Цена:1 €

Пробиштип
 

Објавен на: 09.12.2013
seat toledo 1.9 tdi

prodavam ili menuvam sega uvezeno seat toledo 1 9 tdi moze zamena za pomalo vozilo

Цена:По договор

Seat Toledo
1998
Пробиштип
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 31.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка