Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:120 €

Прилеп
 

Објавен на: 10.11.2019
Fiat Ducato

Se prodava Fiat ducato vo odlicna sostojba komplet servisirano ne uvezeno za poveke info tel 078 323278

Цена:По договор

Fiat Ducato
2007
Прилеп
Дизел
 

Објавен на: 11.08.2021
Се издава деловен простор на атрактивна локација

Се издава деловен простор на ул. „Јоле Андоноски“ бр. 5 во населба Бончејца, во близина на паркот кај Општинскиот суд. Објектот е со површина од 186 m² и се наоѓа на првиот кат од ...

Цена:1 €

Прилеп
186 m2
Паркет
 

Објавен на: 17.03.2020
медицинска опрема

СЕ ПРОДАВА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА; 2 КОМПЈУТЕРИ, 3 ШТАМПАЧИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, АМБУ АПАРАТИ, 2 БОЦИ ЗА КИСЛОРОД ОД 10 ЛИТРИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, БИРО СО СТОЛИЦА, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ СО КОЛЦА, 10 СТОЛИЦИ, МЕДИЦИНСКО...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.10.2019
Najekonomicen kotel za parno greenje

Najekonomicen elektroliten kotel za parno greenje,kotel koj nema grejaci i nee podlozen na defekti,stedi struja i sto e vazno najeftin od site drugi stedlivi koli, raboti so vodata od vodovod i ne ...

Цена:350 €

Прилеп
 

Објавен на: 31.08.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 20.07.2019
Продавам куќа во Прилеп во центарот на градот

Се продава куќа на ул.„Круме Волнароски“ во Прилеп, на 3 спрата, со големо дворно место, погодна за големо семејство или две семејства. Има два влеза оддалечени еден од друг и два влеза...

Цена:90.000 €

Прилеп
277 m2
Паркет
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.03.2019
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 12.12.2018
Издавам деловен простор ТАБАНА ПРИЛЕП

Издавам деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври бр.3 лам. Б лок. 11

Површината на деловниот простор изнесува 20m2.

Цена:По договор

Прилеп
20 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.11.2018
Кучиња златен ретривер

Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.07.2018
Toyota Corola Verso

Se prodava Toyota corola verso D4D
Motor 2.0 disel
66 kw
90 hp

Цена:3.800 €

Toyota Corolla Verso
2002
Прилеп
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.05.2018
Trobrazen plug

Se prodava trobrazen plug

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.04.2018
SE PRODAVA

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK,

Цена:5.300 €

Audi A3
2005
Прилеп
127 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.04.2018
SE PRODAVA NIVA SO VIKENDICKA

SE PRODAVA VIKENDICKA SO RASADNIK POLA DEKAR I 1 DEKAR RABOTNA POVRSINA ISTATA SE NAOGA PRED MIKROSAN NA SAMIOT ASFALTEN PAT I E POGODNA ZA SEKAKVA NAMENA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078/254703

Цена:10.000 €

Прилеп
1500 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 03.04.2018
Opel Astra 1.6 benzin registrirana klima moze I zamena

Се продава Opel Astra 1.6 бензин 1998 година регистрирана до 04.2018 во одлична состојба, од опрема поседува клима,Ел на стакла ел на ретровизори,ABS,airbag,ал бандаши.Инфо: 078 752 440Или 071 802 074

Цена:1.700 €

Opel Astra
1998
Прилеп
200000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 22.10.2017
se prodava garnitura

se prodava garnitura za sedejne trosed dvosed i fotejla combinacija eko koza platno malku koristena

Цена:2.000.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 07.09.2017
Продавам спрат од куќа во центарот на Прилеп

Се продава спрат од куќа во тивка улица во центарот на Прилеп, со посебен влез и дворно место од предната и задната страна. Станот има 72 м2, со одличен распоред - 3 спални соби, дневна соба и сало...

Цена:20.000 €

Прилеп
72 m2
4 соби
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2017
Detska oprema

Se prodavaat kolice na akumulator,transporter,dubak,nisalka.

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 22.07.2017
врати внатршени

Се продаваат внатрешни врати, релатвно добро сочувани

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 16.06.2017
крзнени патеки

Продавам 4 крзнени патеки со димензии 1.60/0.65,1.60/0.45,1.20/0.50,1.90/0.50

Цена:4.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 28.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка