ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
sobi so kupatilo i so pogled na ezero 7 €вра po lice so terasa studio Ohrid apartmani Racha vila smestaj смештај соби апартмани студио куќа Охрид

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com

Соби со купатило студио за 7 €вра по лице со поглед на езеро и тераса во Охрид над Билјанини извори

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.07.2021
Apartments Vela - Pestani, Ohrid

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablo...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 13.12.2020
Trosoben stan za turisti vo centar na Ohrid

Se iznajmuva trosoben stan za turisti vo strog centar na Ohrid.Stanot ima dve spalni sobi ,dnevna,kujna trpezarija,balkon,kupatilo so ves masina,parking besplaten,lcd tv,wifi internet,peskiri,fen,p...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 17.09.2020
PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

ИТНО!
Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.
Градежен плац за вила со апартмани, семејна викендица или куќа во стогиот центар на Охрид.
Плац 125м2 површина со градезна марки...

Цена:78.000 €

Охрид
125 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.09.2019
Издавам студиа и соби во Охрид

Комплетно опремени студиа 1800 ден и соби. Телевизор, бања, клима, кујна, Wi-fi конекција

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 31.05.2019
Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 23.03.2019
Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem

Prodavam 140 m2 deloven prostor-dukjan vo centarot na Ohrid. Prostorot e na prizemje vo zgrada do Home Center, na ul. Dejan Vojvoda, sproti pazarot, blizu do EVN i Ohridska Banka.
Prostorot e so p...

Цена:120.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.08.2021
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се...

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 13.07.2021
Apartmani, sobi, studio - Smestuvanje Elesec

Apartmanite se locirani vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metri oddaleceni od plazata.
Se naogjame vo blizina na plazite: Lagadin(1.8km),Orevche(4.2km), Gradishte(5km),Trpejca(10km).

Ras...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 05.07.2021
Продавам наместен стан 47м2, 1кат, во Охрид кај болницата

Продавам наместен стан 47м2 на прв кат во нова зграда зад болницата, има две одвоени соби, кујна, бања, тераса,кревети, фрижидер, шпорет, садови, постелнина, ТВ, итн. По документи е 45м2. Може и за...

Цена:40.000 €

Охрид
47 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 30.05.2021
PRODAVAM ZA OPEL VEKTRA 1.8 1997 BENZIN I DELOVI ZA NEA

BARAJTE ME NA OVIE BROEVI ZA VEKTRATA 070 710-853 078 267-043 PRODAVAM OPEL VECTRA 1997 GODINA 1800 KUBICI BENZIN NA DELOVI I DOKUMENTI - SOBRAJKAJNA NA MK TABLICI REGISTRIRANA DO 2015 GODINA

Цена:100 €

Opel Vectra
1997
Охрид
3000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 10.05.2021
Niva vo Trpejca

Na glaven pat so voda i struja. Viber.

Цена:40 €

Охрид
3400 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 05.02.2021
ЕДИНСТВЕН ПЛАЦ НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО

Се продава атрактивен плац на Охридско езеро,во многу баран домен до сите
погодности и во доминантна позиција,
на самиот брег со прекрасна плажа. Голем и уникатен плац во правоаголна
форма од 18...

Цена:По договор

Охрид
18000 m2
Чиста документација

Објавен на: 11.10.2020
Se prodava stan vo Ohrid

Stanot se naogja na prekrasna lokacija so pogled na ezero, namesten vednas vseliv, so cista dokumentacija.

Цена:38.000 €

Охрид
48 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 16.09.2020
Викендица во Трпејца Охрид

Издавам опремена викендица во с.Трпејца. Викендицата има дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, купатило (со машина за перење), 2 тераси, Интернет, Паркинг.

Капацитет: 6 особи

Цена:3.000 ден.

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 04.06.2020
Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na vasite Domovi,Delovni prostorii

Profesionalno Cistenje,Odrzavanje na Vasite Domovi, Apartmani,Delovni prostorii
Moznost za postojan angazamn
Vremeto na uslugata viee go izbirate
Koristime Ekoloski sretestva, uslugata moze i s...

Цена:1.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 18.01.2020
Izdavam namesten stan vo Ohrid

Izdavam dvosoben namesten stan vo Ohrid, na 2 kat, klimatiziran,so dve terasi, odlichen pogled. tel. 070333434

Цена:250 €

Охрид
52 m2
3 соби
2 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 04.09.2019
Sobi za Turisti

Идеално место за семејства и парови. Локацијата е погодна за одмор, во мирна атмосфера. Оддалечени на 280 м од Автобуската станица, и 1000м од Центарот на Охрид, на крак од ул. Абас Емин.Располагам...

Цена:300 ден.

Охрид
 

Објавен на: 23.07.2019
Se izdavaat luksuzni apartnami vo Ohrid - centar

Se izdavaat luksuzni apartmani kompletno opremeni za podolg i kratok prestoj. Apartmanite se so dve spalni sobi i edna dnevna. Opremeni se so klima, tv i wi-fi, masina za perenje i dr. Se naogjaat...

Цена:1 ден.

Охрид
60 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 09.07.2019
Ekstra ponuda, novi sobi i apartmani vo Ohrid

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani , apartmanite se novi prvo izdavanje kompletno opremeni so klima, tv kabelska i balkon plus nudime besplaten parking.
Se naogame nedaleku od cen...

Цена:300 ден.

Охрид
 

Објавен на: 04.07.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка