Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se Prodava Inventar

Se prodava inventar za restorani i kafici,masi razlicni,stolici+navlaki,aparat za kafe so 3 rucki komplet puma i aparat za melenje na kafe,muzicki sistem 2 zvusnici+pojacal+mixet+mikrofon,frizideri...

Цена:3.800 ден.

Тетово
 

Објавен на: 03.01.2021
prodavam drveni sobni vrati

Prodavam polovni drveni sobni vrati komolet so kaseta. Vkupno 6 komada. (200x79 - 3 kom.; 200x89; 200x69; 200x85)
Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam PVC vrati

Prodavam recisi novi PVC vrati 2 komada. Edna posiroka (80x190) i edna potesna (60x195). Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam kujna

Prodavam mala polovna kujna (kajsija boja) sostavena od goren del (120x75x30) i dolen del (120x95x60)
Zoki= 078326161

Цена:6.400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
Изработка на кујни,лизгачки плакари, спални, детски...


Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот буџет) , плакари (со лизгачки врати со тивко лизгање и долга експлоатација и со обични врати ) , детски соби, кревети, канцeла...

Цена:7 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2020
tv komodi novi

dimenzii 127 136 i 145sm
visina 50
dlabocina 40

Цена:4.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.01.2020
Изработка на кујни плакари

Изработуваме кујни, плакари, детски, спални, спрема вашиот буџет.
3Д приказ, со сите врсти материјали на пазарот.075 495 182
facebook: tomco075 ZSU izrabotka na mebel

Цена:8 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.12.2019

Цена:120 €

Прилеп
 

Објавен на: 10.11.2019
Маси*Столици*Клупи*Жардињери

Се продаваат:
- маси (ниски и високи) = 3500 МКД/парче.
- столици (високи) = 1500 МКД/парче
- столици (ниски) = 600 МКД/парче и 300 МКД/парче.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.11.2019
Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2019
Trpezariska masa so stolici

Se prodava trpezariska masa izrabotena od metal i staklo so dimenzii 120x90, so moznost za prodolzuvanje 240x90 i 6 beli stolici izraboteni od koza i metal.
Istite se vo odlicna sostojba.

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2019
СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА

СЕ ПРОДАВА КЛУБ МАСА, материјал медиапан, многу малку користена, скоро нова. Комплет со стакло 6ка.
Цена: 6.000 денари
Контакт телефон: 071/242-779 // 071/242-778

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2019
ДЕТСКИ КРЕВЕТ со фиока 200 х 100

Детски кревет 200 х 100 + еден душек.
Фиока на тркалца за алишта/постелнина, со можност за поставување на уште еден душек и добивате два детски кревета.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2019
Albansko zname za na sid

132 cm x 80 cm = 3000 Denari
80 cm x 60 cm = 1500 Denari
38 cm x 28 cm =400 Denari
30 cm x 20 cm = 300 Denari

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 16.02.2019
Продавам гарнитура

Продавам гарнитура од Шипад, кратко користена со димензии 300*215 см, материјал штоф.
Истата се трансформира во лежај со димензии 200*160 см. Има простор за складирање и со истата има табуретка.

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2021
Продавам бела терпезариска маса

Се продава терпезариска маса (бела со горе стакло 140 + 40 пуштање). Италијански производ купена од Карес.мк. Цена 7.000 денари

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2021
Продавам четири единечни кревети

Се продаваат четири единечни кревети со четири душеци (90*200). Креветите се користеа многу малку во апартман за издавање, одлично зачувани заштитени со стреч фолија (во прилог слика како изгледаа ...

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2021
Изработка на кујни,плакари, спални , детски соби

Изработувам по нарачка мебел : кујни,плакари( со лизгачки и обични врати) ,комоди,кревети ,детски соби, комарници и друго по желба.
За изработка се користи кбалитетна оплеменета иверка, медиапан(...

Цена:6 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2021
Се продава поволно

Се продаваат полици со метална конструкција, поволно, цена по договор

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2021
Продавам двосед изработен од кожа

Продавам двосед изработен од кожа, купен од Simpo, користен но во одлична состојба. Тел. 071399865 Цена 200 евра

Цена:200 €

   

Објавен на: 21.01.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка