Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodava kuka vo centar

se prodava kuka sproti amerikanska ambasada do kosovska ambasada kukata e prizemje+sprat so posebni vlezovi izlaga na dve ulici

Цена:360.000 €

Скопје
240 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 04.01.2022
ПРОДАВАМ КУЌА СТАРА ВО ЦРНИЧЕ

KUKA 56 m2 DVONO MESTO SO POD POVRSINATA NA KUKATA I DVOROT ZAEDNO 105 m2
SO MARKICKA ZA IZGRADBA NA POVEKE KATNICA , SE NAOGA NA KOC E OD DVE ULICI .
UL. VOSTANICKA I UL. ENICE VARDARSKA BR...

Цена:165.000 €

Скопје
56 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 17.11.2021
Prodavam kuka

Prodavam kuka ( stara gradba ) na ul.France Preshern 102a, Vlae so povrsina od 100m2 , plac so vkupna povrsina 550 m2, na atraktivna i mirna lokacija so pogled i izlez na r.Vardar. Za dopolnitelni ...

Цена:295.000 €

Скопје
550 m2
4 соби
Приземје
 

Објавен на: 30.03.2021
Se Prodava Nova Kukja Vo Volkvovo EKSTRA CENA!!!!

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo
-500m2 Plac so 250m2 cista gradba
-Kukjata e nova i e napravena za svoja dusha
-Vnatre kompletno malterisana

Цена:99.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.03.2021
Prodavam kukja Skopje Centar

Kukjata e na premium lokacija Madzir Maalo kaj NBRM prva parcela raskrsnica Bul. Kocho Racin / Kej 13 November, idealna za Hotel/Restaurant vo prizemje tradicionalen restaurant "Kej" rabo...

Цена:800.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 10.03.2021
Se prodava kukja vo Centar na Skopje - 286m2

Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во ценат...

Цена:350.000 €

Скопје
286 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.12.2020
Se izdava, sprat od kukja, moze i komplet

Kukja vo Crniche, na najubava lokacija, nad Sv.Petka,200 m
moznost na izdavanje kako posebna edinica,
prizemje, so poseben vlez, i kompletno opremena,
klimi, itn

Цена:3.001.700 €

320 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.12.2020
Kuka vo centarot na gradot vednash vseliva

Kuka vo centarot na grad Shtip, Kocho Racin Br. 14, vednash vseliva na atraktivna lokacija.
Vo samata blizina vi stoi na raspolaganje detska gradinka, osnovno i sredno uchilishte, pokraj 'maa...

Цена:По договор

Штип
215 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 23.04.2020
ИЗДАВАМ КУЌИЧКА ТОП

ИЗДАВАМ КУЌА... Кујна со дневна 18м2 и голема спална соба од 18м2 кај средното училиште Димитар Влахов, комплетно опремена со двор од 130м2, на само 5 минути од Железничката станица и Трговскиот Це...

Цена:230 €

50 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 06.04.2020
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО/SE PRODAVA KUKJA VO KUMANOVO

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ А.Д., НА УЛ. 11-ТИ НОЕМВРИ БР.274

КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 300 m2 И ДВОРНА ПОВРШИНА(ПАРЦЕЛА) ОД 800 m2. ПОВРШИНАТА НА ...

Цена:110.000 €

Куманово
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 14.03.2020
Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 01.12.2019
Куќа на два спрата со гаража

Се продава куќа на два ката со гаража

Се продава куќа на два ката, со вкупна површина од 150м2 . Секој кат има по три засебни соби и бања, големи балкони, помошни простории, како и гаража од...

Цена:24.990 €

Велес
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 21.11.2019
Куќа на атрактивна локација во Влае

Се продава куќа на атрактивна локација до кејот на Вардар во Влае, погодна за инвеститорина колективни станбени објекти, како и за луксузен објект за семејнодомување.Површина на градежната парцела:...

Цена:По договор

Скопје
100 m2
3 соби
Приземје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 29.10.2019
Се продава куќа во Тафталиџе, 200м2

Се продава барака во Тафталиџе, 200м2 (во близина на кафе Астера).
Цена по договор
Контакт 078 865 645

Цена:По договор

Скопје
200 m2
4 соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.09.2019
Се продава куќа во Сопиште

Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a ...

Цена:По договор

Скопје
110 m2
5+ соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 23.09.2019
Se prodava kuka

Se prodava kuka od 80m2, podrum 12m2 i dvorno mesto 210 m2, se vkupno placot 290m2. Kukata se naoga na ul.Mariovska 3 vo delot od naselba K.Voda koga odime za nas.Przino. vo miren del a blisku do c...

Цена:103.000 €

Скопје
290 m2
4 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 11.09.2019
Се продава куќа во населба Маџари, Триангла

Се продава нова невселена куќа во населба Маџари, Триангла со вкупна површина од 410м2.

Куќата се состои од:
- Сутерен, пренаменет во деловен простор (2 дуќани, со можност да се спојат во еден);

Цена:170.000 €

Скопје
410 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.09.2019
Prodavam kuka so plac

Se prodava kuka od 350 m2 so dvorno mesto od 800 m2 vo Gorno Sonje. Kukata ima 2 golemi terasi, 4 spalni sobi, 3 banji, vnatresna izolacija, vnatresni skali, 2 saloni od 150 m2, 2 vleza, parking pr...

Цена:По договор

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2019
Продавам куќа во Крушево

Продавам куќа во Крушево во непосредна близина на хотелот Монтана, со подрумски простории и гаража, наместена, изолирана со Демит фасада, новоградба...

Цена:40.000 €

Крушево
65 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.02.2019
se prodava baraka vo Lisice posledna 7ka

Se prodava baraka na atraktivna lokacija na samiot bulevar (na starą posledna sedmica) vo naselba Lisice,so plac 260 m2 od Koj 70 m2 baraka i 15 m2 garaza

DUP P+2+potkrovje.Vo osnova 102 m2 Visi...

Цена:1 €

Скопје
70 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 27.01.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка