kuka vo naselba cento

ЦЕНА: 155000 €

kuka vo naselba cento


kukata se naoga na sama raskrsnica na kos vo naselba cento koga doagate od centar na semaforite levo pa edno 800 m samo pravo . kukata se sostoi od 3 kata prizemje sprat i podkrovje vo golemina od 280 m/2 i dvorno mesto od 633 m/2 so sopstveno parno 3 vleza moznost za bazen ili gradenje uste edna kuka pogodno na otvaranje za dukan moznost za parkiranje poveke avtomobili itnГрад:
Gazi Baba,Skopje
Телефон:
079302361
Објавен на:
29.01.2023

ЦЕНА: 155000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Filip Fileski
Град:
Gazi Baba,Skopje
Телефон:
079302361
Објавен на:
07.02.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка