ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам пиштол

Продавам пиштол ЧЗ75Б 9 mm исклучиво на лице со дозвола ,цена по договор

Цена:500 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 29.10.2020
Celicni bandazi za peuget 206

Prodavam dva bandaza celicni za peuget 206
Kako novi

Цена:1.000 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 11.05.2019
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 16.03.2018
Се продава

Продавам плац со борова шума во Крива Паланка,плаот е во градежен реон и може да се парцелизира,Итно

Цена:По договор

Крива Паланка
25942 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 15.11.2017
Шофер на камион

Се бара возач со Е категорија со комплетни бугарски документи за возење во Европа. Плаќање по договор-редовно секој месец. Контакт: Зоран тел.+393881556036

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 09.08.2017
VW Passat B5

Se prodava zaradi zaminuvanje
Kupen i donesen od Germanija
Pali Vozi
Na BG tablici

Цена:77.978.724 €

VW Passat
1999
Крива Паланка
218000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 22.09.2016
Даски Од Топола

Се продаваат сечени даски од топола со димензии:
2.5цм X 25цм X 3-4м (околу 8м3)
И талпи од топола со димензии:
5цм X 25цм X 3-4м (околу 14м3)

Цена:9.000 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 11.07.2016
fiat brava

Se prodava itno neregistrirana fiat brava 97 godina poradi kupuvanje na nov avtomobil so ates plin

Цена:1.200 €

Fiat Brava
1997
Крива Паланка
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 19.05.2016
Baram Sef za pilan

Baram inziner po drvna industrija so rabotno iskustvo za da gi vodi i organizira rabotite vo pilanata.Platata ke bide solidna i toa Vo zavisnost od sposobnosta. Za poveke informacii da se javite na...

Цена:2 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 08.06.2015
Prodavam Bukova grada

Prodavam suva ili surova bukova grada na malo i golemo, za povece informacii da se javite na Tel: 075410416

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 07.06.2015

Цена:1.500 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
kupuvam stari nosii i predmeti

Skutaci,kazmiri,kosuli,kondiri,i drugo.

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.05.2015
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧЕН ПРЕМИН ДЕВЕ БАИР (инфо)


СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН ДЕВЕ БАИР.
- ПРОСТОРОТ Е СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 88М2.
КОНТАКТ ТЕЛЕФОН ЗА ЦЕНА И ИНФОРМАЦИИ (Љупчо) : 070-338-881

Цена:По договор

Крива Паланка
88 m2
 

Објавен на: 07.05.2015
Градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни,Спојки и услуги

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:175 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 28.04.2015
SADNICI MALINI

PRODAVAME SADNICI MALINI

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 05.03.2015
se prodava plac vo Kriva Palanka

se prodava plac vo Kriva Palanka, gradezno zemjiste, 1050 metri kvadratni vo Martinica. placot ima priklucok za struja i voda i pristap do asfaltirana ulica.

Цена:40 €

Крива Паланка
1050 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.03.2015
Доделување на заем помеѓу одредени искрени и сериозни

Имам капитал многу важно што јас би сакал да се направат достапни за лицата кои се одбиени од страна на банката, па ако треба да се сфатат вашите проекти или ако ви треба финансирање за консолидаци...

Цена:1 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 03.03.2015
ponuda kredita između pojedinih

ponuda kredita između pojedinih

Hi, sem pa za vse posameznike, ki potrebujejo za njihovo skupno dajem denarna sredstva, posojila 3.000 € 950.000 € za vsakogar, lahko posojilo vrnil z o...

Цена:15.000 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 11.02.2015
BMW 520 D

BMW 520 DIZEL aluminski bandazi so novi gumi dobra limarija cena 350 evra

Цена:350 €

Bmw 520
1980
Крива Паланка
50000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.11.2014
GUMI M+S 195 50 R 15

PRODAVAM dve odlicni skoro novi gumi M+S 195 50 R 15 CENA 50 eura

Цена:50 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 11.11.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка