Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:13.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 14.09.2020
Продажба на стан

Станот е на локација кај кружниот тек во Кавадарци спроти Кам маркет. На ул. Бул."Кочо Рацин" бр.1-1/21. Број на зграда 1,Кат 05.

Цена:36.000 €

Кавадарци
61 m2
2 соби
5 - 10 кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 21.10.2019
Se izdava stan vo Kavadarci

Se izdava celosno nameste 100 m2 stan ,so parno greenje ,3 zasebni spalni,dnevna kujna kupatilo i balkon

Цена:По договор

Кавадарци
100 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.09.2020
Камин на дрва

Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.

Цена:9.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 04.12.2019
Prodavam Domasna rakija

Se prodava Domasna rakija zolta I Bela 50' za poveke informacii kontaktirajte me

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 18.11.2019
Фарма на Јапонски препалици (потполошки) 071261249

Се продава Фарма на Јапонски препалици (потполошки) : фармата вклучува : 180 броја јапонски препалици- потполошки несилки, кафези и инкубатор.
Фарма се занимава со одгледување на јапонски препели...

Цена:1.000 €

Кавадарци
 

Објавен на: 28.02.2019
RAKIJA

PRODAVAM DOMASNA RAKIJA 50 STEPENI

Цена:120 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 25.02.2019
Polo 1.4 tdi 2006 god

Se prodava VW
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna kniska I realni km izvrsen servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio ...

Цена:3.399 €

VW Polo
2006
Кавадарци
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.10.2018
БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари

БИДЕТЕ ПЛАТЕНИ ДОДЕКА СУРФАТЕ – заработете дополнителни пари
Заработувајте без да вложите ниту денар.Работа за сите, вработени и невработени, млади и стари, секој може да работи. Не е потре...

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 23.04.2018
Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka. 125m2

Цена:По договор

Кавадарци
125 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 28.01.2018
Audi a6 2.5TDI v6

KOLATA E DOBRO ZACUVANA I SO MNOGU OPREMA SE FUNKCINIRA KOLATA E VOZENA DOMACINSKI I REDOVNO SERVISIRENA SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANE VO STRANSVO ZA SITE INF JAVETE SE NA OVOJ BROJ 078 906 821 VASK...

Цена:2.000 €

Audi A6
1999
Кавадарци
Дизел
4-5 врати
150 кс
 

Објавен на: 22.08.2017
Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во Кавадарци со површина од 78 м2. Има два санитарни чвора, како и магацински простор (подрум) со површина од 45 м2. Цена по договор.

Цена:По договор

Кавадарци
78 m2
 

Објавен на: 11.05.2017
Mercedes C200 CDI 2007. 190,257 km realni

Se prodava Mercedes C200 CDI sega donesen od Svedska so vozenje. Realni kilometri 190,257 so servisna kniska i proverka za istite vo servis po vasha zelba. Perfektno zacuvan enterier i eksterier so...

Цена:По договор

Mercedes-benz C 200
2007
Кавадарци
190000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.08.2016
kokoshki nesilki

zivinarska farma Laki selo palikura-kavadarci, prodava stari kokoshki po cena od 50 den. Informacii sekoj den na tel. 070-239-000 ili vo samata farma

Цена:50 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 10.04.2016
Kupuvam Stan ili Kuca

Bo нов центар
90-110m2 . во нов центар, na 1 кат. / Kuca na Prizemlje.Цена од 400-500еур од квадрат површина на станот, во зависност од положбата, состојбата во која се наоѓа станот / куќата.

Цена:45.000 €

Кавадарци
100 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 22.10.2015
jamboli

beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razboj

Цена:2.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 19.08.2015
livadski med

se prodava cist livadski med cena po dogovor

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 23.07.2015
Prodavam 4 dekari lozje

Prodavam 4 dekari lozje od sortata crn borgundec staro 12 god pod sistem za navodnuvanje vo blizina na selo ribarci
cena po dogovor
tel za kontakt 077-891-263 lazo
078/207-688 tanja

Цена:1 €

Кавадарци
4000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 04.07.2015
Se bars sofer

Se bara sofer so bg dokumenti poveke info na tel

Цена:1 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 01.06.2015
Prodavam plac

Кавадарци,ул. Орце николов, по новиот центар,под Хот. Фени, помеѓу недоизградените Младински Дом и Старачки Дом

Цена:По договор

Кавадарци
511 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 16.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка