ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Apartmani vo Dojran

Se izdavaat dva apartmana i dve studija na odlicna likacija na 100m do plaza.Za podetalni informacii na fb Vila Katerina Dojran

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 09.06.2019
Prodazba na kuka ili zamena za stanovi

Se prodava ili mozna zamena na kuka vo Star Dojran,kukata e gradba 2013 god.kukata e 430 m2.kukata I'ma pokrien bazen od 42m2.sopstve bunar 50 m2.13 soncani kolektori.dvorna povrsina e 570 m2....

Цена:2 €

Дојран
430 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.01.2019
Издавање

Издавам гарсоњера во строг центар на Стар Дојран, комплет опремена со клима уред и ТВ. Тел за контакт: 078446001, 075673888

Цена:1.000 ден.

Дојран
25 m2
1 соба
1 кат
Плочки
Клима

Објавен на: 16.07.2018
Издавам гарсоњера

Издавам гарсоњера за летување во Стар Дојран, комплет опремена со клима и ТВ, во строг центар. Цена по договор.

Цена:По договор

Дојран
24 m2
1 соба
1 кат
Плочки
Клима

Објавен на: 17.06.2017
Продавам гарсоњера

Продавам гарсоњера во Стар Дојран, 24м2, во строг центар на први кат, комплет наместена, реновирана.

Цена:15.000 €

Дојран
24 m2
1 соба
1 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2017
gliser Draco

gliser Draco 5,30 met so kabina, prikolka, motor mercury 4 tl. trenutno vo Dojran.

Цена:3.100 €

Дојран
 

Објавен на: 28.07.2016
Dojran Vila Katerina

Se izdavaat dva mini i dva dvosobni apartmana na prekrasna lokacija na samo 50m do samoto ezero.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 19.04.2016
Jobs Vacancies Exist For eligible Workers At London Hilton Hotel

London Hilton Hotel urgently needs the services of qualified, hardworking and determined personnel,within and outside the United Kingdom whom are willing to work under the management of Our Five St...

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 14.07.2015
Izdavam sobi i apartman

Имајте прекрасен одмор во куќата на рузмарини и лаванди.

Цена:10 €

Дојран
 

Објавен на: 14.07.2015
VILA KATERINA DOJRAN

Se iznajmuvaat dve studija i dva apartmana za vikendi,prenokjuvanja,odmori.Vilata se naogja na najdobrata lokacija vo Star Dojran.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 10.06.2015
Se izdavaat sobi vo DOJRAN

Vikendicata e na glavniot pat, vo blizina na plaza Partizan i ELEM. Raspolaga so sopstven parking.

Цена:По договор

Дојран
 

Објавен на: 07.06.2015
TENDI ZA KAMP PRIKOLKI OD LEKSAN LIM MASI KLUPI LULASKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Дојран
 

Објавен на: 05.05.2015
WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport , PS4|HTC One M9


Brand New Unlocked Original Apple iphone 6 16gb, 64gb and 128GB , White , Black, Silver and Gold

Whatsapp CHAT or Call : 00254773036008

Цена:300 €

Дојран
 

Објавен на: 29.04.2015
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор

Дојран
4 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 06.04.2015
Canon EOS 5D Mark III Full Frame Digital SLR Camera with EF 24-105mm IS LensWe are electronic consultant, we deal on all kinds of gadget our goods are brand new original we offer internatioanl warranty with return policy .
Contact for purchase.

Цена:1.500 €

Дојран
 

Објавен на: 03.03.2015
prodavam garsonjera vo Dojran

garsonjerata e vo centarot na star Dojran so banja kujna klima

Цена:15.000 €

Дојран
26 m2
1 соба
1 кат
Плочки
Наместен
 

Објавен на: 30.01.2015
se prodava renault, reno kangoo pikap 2001 godina proizveden,dizel,registriran do maj .1500 evra

se prodava renault, reno kangoo pikap 2001 godina proizveden,dizel,registriran do maj .1500 evra 078 332 905

Цена:1.500 €

Renault Kangoo
2001
Дојран
190000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 29.01.2015
Нудат заеми меѓу поединците

Нудат заеми меѓу поединците

Дали ви е потребна помош за вашите проекти?
Јас сум приватна давателот, јас нудат заеми со подолги рокови на сите лица во состојба да ги вратите со камата по камат...

Цена:10 ден.

Дојран
 

Објавен на: 15.10.2014
kredit za sve pojedinačne

Pozdrav Sir / Madam
Želite li napraviti novi početak, slobodni od svih dugova? To je danas moguće! ste u potrazi ?? kredit ili hipoteku dugoročno, a vi ne bojte se prihvatljivi zbog ?? pojedinih ...

Цена:1 ден.

Дојран
 

Објавен на: 13.09.2014
financiranja usluge za sve u hitnu potrebu 24h

Pozdrav Sir / Madam Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke kre...

Цена:1 ден.

Дојран
 

Објавен на: 07.09.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка