ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Бомбина за матиз

Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.

Цена:4.000 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 23.12.2017
Предлагаме заеми между физически лица за 72 часа

Здравейте господине / госпожо,
Обръщам се към всички онези, които се нуждаят от финансиране за тяхното изрично, че аз пари назаем 2000-800.000 евро достоверни и да е в състояние да
изплати с лихв...

Цена:10 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 14.08.2015
FS: Apple iPhone 6 / Samsung Galaxy S6 / GoPro Hero4

Buy 2 units and get 1 unit for FREE

Apple iPhone 6 & 6Plus / Samsung Galaxy S6 & Note4 / Sony Xperia Z3 & Z2 / BlackBerry Passport & Porsche P9982 / Apple MacBook Pro & iMac ...

Цена:300 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 07.05.2015
For Sale Used Lexus Lx570 2011

Thanks for viewing my ad placed, My ad is basically placed regarding my car for sale, the car is a 2011 LEXUS LX570. I am a single owner of the car and the car was bought new and have used only ver...

Цена:12.000 ден.

Lexus LX 570
Демир Хисар
Бензин
4-5 врати
ДВД плеер
Клима

Објавен на: 16.02.2015
podnijeti zahtjev za sada hitno kredit

Pozdrav,
Ovo je obavijestiti javna Villaspin da je gospođa Anderson, privatni zajam zajmodavac otvorite ekonomsku priliku za sve u potrebi bilo koje financijske pomoći. Dajemo iz kredita u 2% kama...

Цена:По договор

Демир Хисар
 

Објавен на: 09.01.2015
брзо заем понуда од 72 часа

нудат заеми меѓу поединците сериозни и чесниЦена:2.000 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 28.11.2014
Buy Apple iPhone 6 64GB $630/ Apple iPhone 6 Plus 16GB $630/ Apple iPad AIR 2 64GB $600 / Samsung Galaxy S5 $420

HURRY! HURRY!! HURRY!!!.... Here again the latest, authntic Apple iPhone 6 and 6 plus all now available in stock in different colors and at a affordable prices, Offer Ends While Stock Last.... We a...

Цена:600 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 12.11.2014
Zajam ponuda između pojedinih 24h

Pozdrav Sir / Madam
Treba ti novac kredite između pojedinaca da se nosi sa finansijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoj koji uzrokuju banke, od odbijanja vašeg zahtjeva datote...

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 30.05.2014
financijskih usluga za sve

Pozdrav,
Nudim financijski zajam samo za obitelji i pojedinaca u hitnu potrebu financiranja koji će biti u stanju vratiti zajam bez većih problema tijekom podmirenje mjesečne uplate. Znam da sam ...

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 24.05.2014
Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?

Jeste li zainteresirani za kredit od 2000 do 2,9 milijuna €?Zajam za financiranje Vašim potrebama? vaši projekti? podmiriti svoje dugove prema bankama? to nije trenutak ustručava...

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 22.05.2014
Ponude za posudbu 48h

Bok
Želite novi početak, slobodan od duga? To je danas moguće! tražite? osobni zajam ili hipoteka dugoročno i ne boj prihvatljivi zbog? posebno osobnom situacijom, d? teško razdoblje ili? ...

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 13.05.2014
Bandazi za OPEL 15 KING

Prodavam ili menuvam Bandazi so gumi 15 marka KING

Цена:200 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 05.04.2014
Gold iPhone 5S 64gb.$399

Buy 2 and get 1 FREE

email: mobileinc79@gmail.com

Цена:299 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 31.03.2014
Niva vo selo Slepce Demir Hisar

Se prodava niva vo za kukno mesto vo s.Slepce mesto vikano prcidol Demir Hisar.
Nivata e 1000 m2 i izleguva na asfaltiran pat so idealni uslovi za sproveduvanje na struja,voda i odvod i kanalizaci...

Цена:По договор

Демир Хисар
1000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 27.03.2014
cnc uslugi

cnc uslugi za obrabotka na drvo mdf i plastika
tel.076 897 738

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 19.03.2014
For Sell : Apple iPhone 5s,Samsung Galaxy Note 3


Contact us For Order Place via Email Address in below manner:

CONTACT NAME : Ahmed Omer

Цена:300 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 13.03.2014
Proizvodstvo na pruzini - federi

Firmata UNIFEDER proizveduva: Torzioni, Zatezni i Pritisni pruzini, od celicna patentirana zica so dijametar od
<Ф0.3 - Ф3.5 mm.>

Цена:1 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 07.02.2014
otkup financiranje kreditnog duga ozbiljno ljudi


Ja sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 5.000€ , a 1 milijun € za sve o...

Цена:1 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 30.12.2013
финансиска помош

повеќе грижи за вас сега, бидејќи јас сум тука за вас
aider.Savez сте дека многу луѓе во
светот сакаат да направат многу проекти кои може да се создаде
илјадници работни места? но немаат финанси...

Цена:7 €

Демир Хисар
 

Објавен на: 27.12.2013
понудата на кредити помеѓу одредени

Здраво г-дин / г-ѓа
Јас сум еден поединец имам грант капитал може
заем од € 1000 до € 10.000.000 со просечна годишна камата од 2 %.
Фондови заем се пренесуваат преку банкарски трансфер...

Цена:100.000 ден.

Демир Хисар
 

Објавен на: 15.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка