ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 05.10.2019
Продавам ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ И ДУШЕК

Креветчето е иверица и дрво со две фиоки на тркалца со кочници. Душекот е DORMEO comfort 70/140 sm


креветче - 3500 денари

Цена:7.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 05.05.2018
Се продава

Fiat Croma, 1.9 , 120 КС , дизел , произведена 2006 година со поминати 156000 км.
Регистрирана со зелен картон и годишна винетка за Бугарија.Летни гуми нови со алуминиумски бандажи , зимски гуми н...

Цена:4.000 €

Fiat Croma
2006
Делчево
156000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 15.11.2017
televizor-monitor za deca - mece


Prodavam zacuvan mnogu malku koristen televizor za deca- forma vo vid na MECE. Moze da se koristi i kako monitor za kompjuter. Informacii na tel.076-330-834 - Galina

Цена:10.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 26.10.2017
Jobs Exist For Eligible Workers

London Hilton Hotel urgently needs the services of qualified, hardworking and determined personnel,within and outside the United Kingdom whom are willing to work under the management of Our Five St...

Цена:3.000 €

Делчево
 

Објавен на: 31.07.2015
WTS: iPhone 6, 6 Plus / Galaxy S6 & S6 Edge / Xperia Z4 /BB Passport ,

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.

ORIGINAL MOBILE UNLOCKED TO USE WITH ANY GSM SERVICE PROVIDER + WARRANTY!
DISCOUNT OFFER BUY 2 GET 1 FREE

Цена:300 €

Делчево
 

Објавен на: 12.05.2015
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito


Ja sam pojedinac i financijski menadžer. Ja bi kredite između pojedinaca s niskim kamatna stopa. Zabranjeno je bankarstvo, trebate novac isplatiti stari dug, želite kupiti kuću, stan ili automobi...

Цена:10 €

Делчево
 

Објавен на: 09.04.2015
SE NA EDNO MESTO

Vase e samo da razgledate i da se javite a za cena ke se dogovorime!

Цена:1 ден.

Делчево
 

Објавен на: 21.03.2015
MOBILNI telefoni

Telefonite rabotat

Цена:500 ден.

Делчево
 

Објавен на: 20.03.2015
Prodavam NIVA

Nivata e na dobro mesto pogodna za sekakva namena ima i pat do nea a za cenata ke se dogovorime

Цена:По договор

Делчево
3000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 20.03.2015
KEBE so grejaci vo nego

Kebeto e so dimenzii 150x60 i germansko

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Televizorce so RADIO

Televizorceto e vo odlicna sostojba raboti

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Mobile S760+

Telefonot e vo super sostojba nov nekoristen so polnac

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Mini pegla

Peglickata e nova nekoristena

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Secko univerzalen

Seckoto e novo nekoristeno

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Televizor SAMSUNG

Televizorot raboti

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Radio MELODIJA

Za podetalni informacii javete se

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Satelitska antena

Antenata e kako nova zacuvana so motor i resiver

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Mini reso

Resoto e novo nekoristeno

Цена:По договор

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Velosiped PONY

velosipedot e odlicen

Цена:6.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка