ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Куќа во Дебар (приземје и спрат - 85 м2)

ХИТНО И ЕФТИНО - Се продава куќа во Дебар, која се наоѓа на ул. Дилавер Села 43, (односно во стариот дел на градот, на 150 м. до чешмата и жамијата во Будулец) и има пристап од 4 патишта.
Куќата и...

Цена:37.000 €

Дебар
85 m2
4 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 09.08.2015
Prodavam kuka vo DEBAR

Kukata e vo odlicna sostojba. Povrshina na kukata zaedno so dvorot e do 700 m2. Samata kuka 200 m2 ( so garaza) .
Kukata se naogja vo mnogu ubava naselba, VENEC 1, Blisku gimnazijata. Naselbata e...

Цена:160.000 €

Дебар
200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.07.2015
Bonanza Промо: Јамаха Tyros 5,4,3-Јамаха PSR S950,910,900,750,710-Korg Pa3X-Korg M388 88-Korg Pa500

Забелешка: Контактирајте со нас ако сакате цената и повеќе детали за instrument..we исто така ви нуди толку многу попуст на keyboard..the инструменти се cheap..Behind на производите што ги носат и ...

Цена:29.342 ден.

Дебар
 

Објавен на: 18.03.2015
Zajam ponuda između osobito

Dobro jutro
Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci.
Imam puno novaca na mom računu, a moja briga je da pomogne ljudima
nemaju sredstva za obavljanje svoje projekt, ja mogu pomoći ...

Цена:1.000 €

Дебар
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 03.03.2015

Цена:85 ден.

Дебар
 

Објавен на: 12.10.2014
Zajam ponuda za svePozdrav Sir / Madam
Želite li napraviti novi početak, slobodni od svih dugova? To je danas moguće! vi ste u potrazi za kredit ili hipoteku dugoročno, a vi ne bojte se prihvatljivi zbog posebn...

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 10.10.2014
osigurava sredstva za sve Nudim 24h

Zdravo,
Nudim financijski zajam samo za obitelji i pojedinaca u strašnoj potrebi financiranja biti u stanju vratiti zajam bez većih problema tijekom podmirenje mjesečnih uplata. Znajte da ...

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 31.08.2014
Acer Liquid E700: trostruki SIM smartphone hitno

Acer Liquid E700 Trio ima svu savršen smartphone: veliki ekran, dok preostalih kompaktan, visoke performanse i ultra dizajn. Pod uvjetom da za sve namjene, osigurava bogato iskustvo, fotogra...

Цена:300 ден.

Дебар
 

Објавен на: 19.08.2014
Kredit za sve 24h

Kredit za sve
Želite novi početak, slobodan od duga? To je danas moguće! ste u potrazi ?? kredit ili hipoteku dugoročno, a vi ne bojte se prihvatljivi zbog ?? pojedinih osobnih okolnosti ?? te&sc...

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 09.08.2014
нудат искрен заем меѓу особено.


нудат искрен заем меѓу особено 72h
Јас сум пензиониран банкар кој работи срцето со мојата банкарска. Имам многу пари во мојот профил и мојата грижа е да им помогне на луѓето кои не можат да си...

Цена:По договор

Дебар
 

Објавен на: 07.07.2014
Financiranje ponuda 24h

Pozdrav Sir / Madam
Trebali ste novac kredite između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koji uzrokuju banke , po odbijanju vašeg zahtjeva datotek...

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 24.05.2014
финансирање понуда 72h

Здраво

бараат финансиски средства за нивниот бизнис.
По завршувањето на проектот, може да се купи стан, но

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 12.05.2014
Samsung Galaxy S5. S4

BUY 2 GET 1 FREE
ITEM DESCRIPTIONS
All our product are brand new,
*1 Year Warranty

Цена:400 €

Дебар
 

Објавен на: 23.04.2014
F/s Apple iPhone 5s 32GB Black,White,Gold

New Apple iPhone 5S and Samsung Galaxy Note 3 + Gear in original box never opened with complete accessories and warranty.

Promotion: Buy 2pcs get 1pcs FREE and

Цена:350 €

Дебар
 

Објавен на: 17.03.2014
fabrika

fabrikata e vo odlicna sostojba

Цена:По договор

Дебар
13500 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 17.03.2014
Понуда за заем за сите поединци

Можете besion на финансиска помош за справување со финансиската ситуација што ќе се трошат вашето температура, ако не треба да се грижи, контактирајте со нас и јас ќе ви помогне да се добие кредит....

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 09.03.2014
оди напред во вашиот живот


Здраво г-дин / MS Дали ви треба финансирање, бидејќи ние сме тука да Ви даде кредит Затоа ве молам да ми кажете колку сакате тогаш јас сум тука за да ви даде износот на кредитот што сакате тогаш ...

Цена:10 €

Дебар
 

Објавен на: 04.01.2014
финансирање за сите

Здраво
Јас сум инвеститор и јас сум во можност да ви помогне да ги реши вашите финансиски проблеми, ако сте чесен човек да ме плаќаат моите пари.
Ако сте заинтересирани во заем или финансирање и ...

Цена:1 ден.

Дебар
 

Објавен на: 02.01.2014
2013 SPECIALIZED S-WORKS STUMPJUMPER CARBON 29 XTR

We are one of the leading bike distributors.We are Legitimate registered Company under United Kingdom.We ship via FedEx or DHL. and we ship locally and Internationally. We sell all kinds Cannondale...

Цена:4.000 €

Дебар
 

Објавен на: 18.11.2013
Заем нуди помеѓу одредени сериозни ( 10 €)


Имам капитал кој ќе се користи за доделување посебни кредити краток и долг рок од € 2000 до € 20.000.000 до сите сериозни луѓе, чесни и добри поуки кои сакаат на кредитот. 3% камата год...

Цена:По договор

Дебар
 

Објавен на: 09.11.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка