Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodavaat garazi KISELA VODA DO OPSTINATA

3 garazi povolno 13m2 18m2 i 19m2

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2021
garazza so mozznost za prenamena

garazata e suterenska vo zgrada na ubava lokacija spoena e so podrum kv okolu 30m2

Цена:11.111.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2018
SE PRODAVA GARAZA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR

Agencija IMPULS prodava atraktivna garaza 21m1 vo Centar sproti Soborna crkva, vo nova zgrada so odlichen pristap po solidna cena.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:11.000 €

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2017
Prodavam podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten list

Цена:3.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2016
se izdava garazen prostor

se izdava garazen prostor mesecno

Цена:45 €

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2016
Гаража во Дебар Маало

Се издава надземна гаража во Дебар Маало од тврда градба погодна за магацин или работилница. Гаражата е со имотен лист.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.09.2016
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.07.2016
ПРОДАВАМ ГАРАЖА

Се продава гаража во ТЦ Скопјанка , 12м2.

070 255413

Цена:3.100 €

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2015
Се продава гаража

Се продава гаража во Скопјанка 12 метри квадратни.Цена поволна.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2015
Се продава гаража на одлична локација во Велес

Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договор

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
GARAZI OD LEKSAN TENDI CARDACI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
GARAZA ZA KOLA ILI KAMP OD LEKSAN VO RAZNI BOI I RAZNI GOLEMINI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2015
TENDA ZA KAMP PRIKOLKA DO LEKSAN ILI LIM MASI KLUPI OGRADI LULASKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Охрид
 

Објавен на: 09.07.2015
Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!

Автоматика за врати и рампи од познатиот италијански бренд BENINCA:
- Китови за лизгачки врати
- Китови за крилни врати
- Китови за гаражни врати

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.06.2015
PRODAVAM

PRODAVAM GARAZA VO NOVO LISICE POSLE RAMSTOROT.ZAFATNINA 20m2.ZAGRADENA SO METALNI PROFILI I METALNI PREGRADI.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2015
издава Гаража во дДбармало

izdavam magacinski prostor vo debarmalo 40m2 so priklucok na voda

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

   

Објавен на: 25.03.2015
EDINSTVEN I NAJDOBAR MAKEDONSKI CHAT

AUDIO VIDEO CHAT REGISTRACIJA I MORA I NEMORA DOZVOLEN E VLEZ SO GOSTIN POVELETE DASE DRUZIME DA UBIJEME DOSADATA KOPIRAJTE OVAJ LINK VEJKE STE KAJ NAS :)) http://cyczqg32.visichat.net/e...

Цена:1 €

Богданци
 

Објавен на: 21.02.2015
GARAZI

Podzemen parking prostor se izdava
lokacija:Taftalidze 1, Mlecen restoran, ul.Bagdadska 36
Kaj noviot Tinex
50 eu, FIKSNO

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.02.2015
Prodavam garaza vo TC Antiko

Prodavam garaza od 16 m2 podzemna vo TC Antiko
tel 070/242-755

Цена:6.000 €

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка