Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продаваат 2 подруми во Дебар Маало

Се продаваат два подруми во Дебар Маало- Центар кај кафичот Кино Карпош. Двата подрума се поплочени, со вентилација, ПВЦ врата и полици. Едниот е со квадратура од 9м2 , другиот е 6м2. Бидејќи подру...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.12.2014
Издавам гаража

Прво ниво гаража (има и второ) веднаш до електронската автоматска врата на улица Елисие Поповски Марко. Опционално можна варијанта и возило да се рента, но тоа секако не е влезено во оваа цена.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2014
Изнајмувам гаража карши City tower

Гаражата е карши City tower 16 метри квадратни со канал

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.11.2014
prodavam mehanicarska rabotilnica

Mehanicarska rabotilnica 25 m2 vo cair kompletno opremena so alat

Цена:15.000 €

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2014
Apple iphone 6

Мобилните телефони се сосема нови запечатени во кутија доаѓа со 1 година гаранција и, исто така, доаѓа со 6 месеци се врати политика

Apple iPhone 16GB 6 64GB
Apple iPhone 6 плус 128GB

Цена:700 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 18.09.2014
Продавам користена метална гаражна врата

висина 200 X ширина 350 со систем за рачно плафонско отворање со федери

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 25.08.2014
Продавам гаража

Продавам подземна гаража од 16м2 за која што поседувам имотен лист во Карпош 1 кај Симпо. Информации на телефон 075 859 740.

Цена:6.400 €

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Издавам гаража

Издавам подземна гаража од 16м2 во Карпош 1 во близина на Симпо. Информации на телефон 075 859 740

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
osigurava sredstva za pojedinca u potrebi 24h


Zdravo
Želite novi početak, bez duga? To je danas moguće! tražite? ličnu kredit ili hipoteku dugoročno i straha nisu bili podobni zbog? određene lične situacije, d? težak period ili? nedavno kr...

Цена:1 ден.

Крушево
 

Објавен на: 30.07.2014
MONTAZNA GARAZA 24m2

montazna garaza od 24m2 vo odlicna sostojba.vredi da se vidi na lice mesto,za poveke informacii na 070 242020

Цена:700 €

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2014
PRODAVAM GARAZA-DUKAN VO CAIR KAJ BIZNIS

SE PRODAVA GARAZA KOJA BILA DUKAN IMA VODA STRUJA IMOTEN LIST .POVRSINA 20 M2 CENA 5500 EVRA TEL. 070234371

Цена:5.500 €

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2014
ITNO Garaza vo nas.Kozle

ITNO prodavam podzemna garaza vo kozle, sproti noviot stanben kompleks Grand Prestiz, odma pod Restoranot Kancona. Garazata e renovirana pred 3 godini, i koristena e samo za parkiranje vozilo zarad...

Цена:3.500 €

Скопје
 

Објавен на: 24.12.2013
Гаража во Дебар Маало

Се продава надземна гаража во Дебар Маало на улица Франклин Рузвелт, број 68. Погодна за магацин или работилница.

Цена:3.900 €

Скопје
 

Објавен на: 28.10.2013
Продавам гаража на улица Благој ѓорев во Велес

Продавам гаража во склоп на зграда која се наоѓа веднаш спроти маркетот Тедико, на улица Благој Ѓорев во Велес.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 28.10.2013
se prodava garaza

prodavam garaza 15m2 vo karpos 2 blizu do hotel karpos.Jove tel.076/215-191; 070/505-809.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2013
prodavam garaza

prodavam garaza 15m2 vo karpos 2 blizu do hotel karpos.
Jove tel.076/215-191; 070/505-809.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2013
Издавам гаражен простор

Гаражен простор од затворен тип до 34 лесни возила, 350м2, со настрешница.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.09.2013
Prodavam limena garaza

Prodavam limena garaza vo odlicna sostojba

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 21.06.2013
Кредитирање меѓу поединците

Здраво г-дин и г-ѓа,
Сте биле одбиени (д) од страна на многу банки? ви се банкарскиот поднесување или излезете од долгот На?
Дали ви е потребно за финансии да се консолидираат вашиот долг?
Дали ...

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 06.06.2013
prodavam garaza

prodavam garaza 15m2 vo Avtokomanda
Garazata e renovirana so imoten list i cisti dokumenti.

071/ 369682

Цена:4.300 €

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка