Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam garazha

prodavam garazh namenet kako frizerski dukan vo ul pavle ilic vo cair pozadi ambulantataima 12 m ima inventar za frizernica a se prodava so ili bez inventar

Цена:5.000 €

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2013
Izdavam garaza vo strog centar

Izdavam garaza vo strog centar vo podzemni prostorii na FZC market.
Cena po dogovor

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 16.04.2013
Продавам подрум 12 m2

Продавам подрум 12 m2 во центар (позади Дом на Градежници)
Цена по договор

телефон: 070 972 626

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.04.2013
Se Prodava Garaza

Se prodava garaza na ul. Nikola Parapunov br. 31, cvrsta gradba so imoten list 14 m2 -- tel: 077/767-357

Цена:6.500 €

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2013
garaza

prodavam podzemna garaza vo k. voda

Цена:4.500 €

Скопје
 

Објавен на: 05.01.2013
Издавам гаражно место

Издавам гаражно место 34м2 на бул.Партизански Одреди 113/б спроти City Mall.

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 10.12.2012
Zidana garaza od 14m. pozadi Simpo vo Karpos

Se prodava zidana garaza od 14m. vo Karpos do policijata so nova vrata i nov krov so imoten list tel.071 822 063 077 536 236

Цена:4.300 €

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2012
GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2012
AVTOMATSKI GARAZNI I INDUSTRISKI VRATI

IZRABOTUVAME AVTOMATSKI GARAZNI VRATI SO DOSTA PRISTAPNI CENI I VISKOK KVALITET.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2012
Продавам Гаража заради селење

ПРОДАВАМ ГАРАЖА МНОГУ ПОВОЛНО ЗАРАДИ СЕЛЕЊЕ ВО СТРАНСТВО,НА БРАНИСЛАВ НУШИЌ БР.11, КАРПОШ 2.
ГАРАЖАТА ИМА ИМОТЕН ЛИСТ, ПОПЛОЧЕНА, СО ЖЕЛЕЗНА ВРАТА, 15М2.
ЈАВЕТЕ СЕ НА 071 938 004, ИЛИ НА 02 466 ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.08.2012
FOR SALE korg pa2xpro 76-key arranger keyboard………..$800USD

FOR SALE korg pa2xpro 76-key arranger keyboard………..$800USD

we are importer and exporter dealers on all brand new models of musical instruments like the saxophone, drum set, ...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 30.07.2012
baram rabota vo svajcarija,germanija

mozam da rabotam zavaruvac,bravar oksigen i dr

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 16.07.2012
Prodavam garaza

Prodavam garaza vo n.8mi Noemvri so imoten list.
tel 075 206 032

Цена:3.000 €

Штип
 

Објавен на: 06.06.2012
Гаража во Тафталиџе 14м2

Се продава зидана гаража од 14м2 кај пазар Тафталиџе (сега СП маркет) веднаш наспроти школото "Братство"

Со имотен лист, без хиптотека
Цена поволна, по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2012
ИЗДАВАМ ПОДЗЕМНА ГАРАЖА во Центар

Издавам подземна гаража во строг Центар.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2012
SE PRODAVA GARAZA VO n.AVTOKOMANDA

SE PRODAVA GARAZA VO n.AVTOKOMANDA 18 M2 VO NEPOSREDNA BLIZINA NA PAZARCETO SO IMOTEN LIST!

Цена:3.000 €

Скопје
 

Објавен на: 23.04.2012
Garaza vo Cair

Prodavam garaza vo Cair 18m2 so struja, voda i imoten list.Garazata e vo zgrada blizu do Biznis.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2012
garaza vo centar

prodavam garaza vo centar gradski zid 13m2 n a ul.11 Oktomvri 14,kaj zelen pazar so vlez od kaj avtomakedonija.
cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.04.2012
Garaza

Podzemna garaza vo Gradski Zid Blok 2 13 m2,pod KRAS br.16 so imoten list

Цена:5.000 €

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2012
konstrukcija

montazna konstrukcija za 150 kvadrata

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 29.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка