Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam garaza vo Karpos 1

Продавам гаража од 14м2 во Карпош 1, пред зградата на Дабар. Гаражата има канал и имотен лист.

Цена:4.500 €

Скопје
 

Објавен на: 24.03.2012
montazna garaza

kupuvam montazna garaza

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 23.03.2012
ИЗДАВАМ ГАРАЖА

СЕ ИЗДАВА ГАРАЖА ВО ТАФТАЛИЏЕ 2, БУЛ.ПАРТИЗАНСКИ ОДРЕДИ 127, ПОЗАДИ КЛАДИЛНИЦИТЕ!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.02.2012
IZDAVAM GARAZA VO CENTAR

Izdavam podzemna garaza vo centar kaj SOBORNATA CRKVA "SV. KLIMENT".Vlezot vo garazite e so centralna vrata sto se otklucuva so dalecinso. Hodnikot na Garazata e osvetlen,cist i redovno s...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка