Se prodavaat garazi KISELA VODA DO OPSTINATA

ЦЕНА: По договор

Se prodavaat garazi KISELA VODA DO OPSTINATA


3 garazi povolno 13m2 18m2 i 19m2Град:
Skopje
Телефон:
076306304
Објавен на:
18.07.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
bruno depikolo
Град:
Skopje
Телефон:
076306304
Објавен на:
18.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка