ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Niva Vo Pirava(Cair)

Vo atarot na Pirava, Valandovsko, vo mesnosta Cair, se prodava niva - povrsina 1600m2.

Cena dogovor.

Цена:1 ден.

Валандово
1600 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 23.10.2020
Niva/Odrina Pirava/Valandovo

Vo atarot na Pirava, Valandovsko (Zelezen most), se prodava niva so odrina vo rodnost, na povrsina od 1286 m2.
Odrzuvana bez korov, se naoga blizu patot i ima odlicna moznost za navodnuvanje.
Ce...

Цена:1 €

Валандово
1286 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 29.09.2020
FOR SALE:2014 Trek Bikes,Scott Genius,Specialized,Cannondale & Giant Anthem Bikes

We sell all models of 2010,2011,2012,2013,2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jami...

Цена:1.000 €

Валандово
 

Објавен на: 14.08.2015
Работа од дома

Потребни се работници за работа од дома. Потребно е основно познавање на работа со компјутер.
Обуката и регистрацијата се бесплатни. Регистрирајте се: http://goo.gl/waCXI6
Исплата секој 10ти во м...

Цена:По договор

Валандово
 

Објавен на: 21.07.2015
Apple iphone 6,samsung galaxy s6 (Whatsapp +2348171233620)

Рекламные скидки!!!
* Купить 2 получить 1 бесплатно
* Купить 5 получить 2 бесплатно

Цена:250 €

Валандово
 

Објавен на: 21.06.2015
Apple iPhone 6 Plus - 64 GB

iPhone 6 Plus isn't just bigger, it's better in every way. A smooth metal surface seamlessly meets the new Retina HD display. It features leading-edge technologies, including

Skype:inf...

Цена:550 €

Валандово
 

Објавен на: 09.05.2015
Progoreno kravjo arsko gubre

prodavam kvalitetno pregoreno kravjo arsko gubre.gubreto e so prvo klasen kvalitet i moze vednas da se koristi.raspolagam so kolicina od okolu 25 toni.gubreto moze da se vidi vo sekoe vreme.javete ...

Цена:15 ден.

Валандово
 

Објавен на: 05.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 €

Валандово
 

Објавен на: 18.04.2015
FOR SALE.: 2015 SPECIALIZED, TREK & CANNONDALE BIKES

CONTACT DETAILS!!!

Sales Enquiry:
Hours: 8:00 a.m. - Midnight EST.

Цена:5.600 ден.

Валандово
 

Објавен на: 15.03.2015
брзо финансирање

Зошто ти се пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии и конечно се скрши на ќор-сокакот кој предизвика банките од отфрлањето на вашата апликација фајлови кредити? Јас сум на п...

Цена:10 ден.

Валандово
 

Објавен на: 30.12.2014
sok od kalinka

Сок од калинка - 100% без никакви додатоци, ладно цеден на преса. Сокот е замрзнат во 1,5 л и 0,5 л нови шишиња. Цена по шише = 300 МКД за 1,5л/100 МКД за 0,5л. Испорака насекаде во Македонија.За л...

Цена:300 ден.

Валандово
 

Објавен на: 03.12.2014
Apple iPhone 6 128GB Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp : +2348148390201

Цена:900 ден.

Валандово
 

Објавен на: 26.09.2014
Кредит за бизнис стартување

Дали ви треба заем за почеток на бизнис Зачленете се сега и се одобрени со 3% каматна стапка
Треба заем за проширување на вашиот бизнис? Имате лош кредити што сакате да се реши? Аплицираат за кре...

Цена:12 ден.

Валандово
 

Објавен на: 25.09.2014
Kreditne ponude financiranja za sve ponovno u hitnim slučajevima

Pozdrav Sir / Madam
Potreban novac kredita između pojedinaca nositi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja koje uzrokuju banke, po odbijanju vašeg zahtjeva datoteke k...

Цена:1 ден.

Валандово
 

Објавен на: 04.09.2014
AD ME Skype : sales.manager53 Apple iphone 5s 64GB $400

AD ME Skype : sales.manager53 Apple iphone 5s 64GB $400

Brand new , original , made by samsung ,unlocked , comes with complete accessories , factory sealed , comes with 1 year samsung internati...

Цена:400 ден.

Валандово
 

Објавен на: 15.08.2014
Samsung Galaxy S5 Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp Number : +2348148390201

Цена:350 ден.

Валандово
 

Објавен на: 12.08.2014
Se prodava OPEL Astra GL 1.7 TD

Se prodava OPEL Astra GL 1.7 TD vo odlicna sostojba. Voziloto e redovno servisirano i cuvano vo garaza.Dizel e,i ne trosi mnogu. Cena po dogovor! Lice za kontakt Kosta 075 579 016

Цена:По договор

Opel Astra
1999
Валандово
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 04.08.2014
вы связаны с долговым забот


Здравствуйте, если вы связаны с долговым забот, вы намерены начать проект, необходимо финансирование для этого, Мы были бы очень рады помочь вам в достижении вашей мечты, Мы специальные кредитор....

Цена:50.000 €

Валандово
 

Објавен на: 26.07.2014
2014 SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON WORLD CUP

We sell all models of 2012, 2013 and 2014 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:3.750 ден.

Валандово
 

Објавен на: 21.07.2014
Заеми на луѓе во вистинска потреба безбедно слободен

Сигурен сум дека финансиски. Јас меѓу кредит.

Поединци се способни да финансиски тешкотии

Цена:10 ден.

Валандово
 

Објавен на: 06.07.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка