ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Berovo imot 11000 m2 se prodava

Se prodava imot od 11000 m2 vo Berovo, na 600m od Berovskoto ezero. Na placot ima vcrtano gradezni markici za vikendici i gradezna markica za hotel. Imotot e licna sopstvenost bez drugi partneri. I...

Цена:По договор

Берово
11000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 17.01.2021
Продавам крави фризер

продавам 5 стелни крави фризер и 3 телиња

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 03.10.2018
Se prodava Citroen AX 1.4 d

SE PRODAVA OCUVAN I SERVISIRAN CITROEN AX 1.4D
VOZILOTO E SO SMENET REBRAS KAIS,ZATEGACI I NATEGACI,VODNA PUMPA,REPARIRANA BOSH PUMPA I NOVI ULOZACI NA DIZNI.
VOZILOTO E PROIZVEDENO 1993 GODINA.P...

Цена:650 €

Citroen AX
1993
Берово
205000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 28.07.2016
Izdavanje na sobi vo centar na Berovo "Kuka BRANKO'

Куќа "Бранко" се наоѓа на само 150м од центарот на Берово во близина на автобуската станица и градскиот пазар.Располага со добро опремено купатило,три соби-секоја со ТВ и безжичен интерне...

Цена:1 ден.

Берово
 

Објавен на: 19.04.2016
apartmani vo berovo

apartmanite se novi,sekoj so sopstvena banja,tv,kujna,terasa,parking

Цена:1.000 ден.

Берово
 

Објавен на: 24.12.2015
Продаја за мобилне телефоне свих паметних врсте

Мобилни телефони свих врста и произвођача, продаја нових и половних, Аппле иПхоне 5С, 6,6 плус, жеље, М7, М8, М9, ЛГ Оптимус, Г2, Г3, Г4, Нокиа Лумиа, Нокиа, РАЗР, купина, Алцател ОТ , идол, Сони Е...

Цена:500 €

Берово
 

Објавен на: 17.08.2015
ZASTITNI OGRADI RESETKI ZA PROZORI KAPII SPALNA KLUPI MASI STAN KUKA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARAZI SIBER VRA...

Цена:50 €

Берово
120 m2
 

Објавен на: 12.08.2015
2015 Scott Genius 900 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.250 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 740 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.300 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 730 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 720 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:1.800 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.570 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Premium MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.400 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 RC MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.900 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061, Solution geometry / custom butted

Цена:1.100 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 Solution geometry / custom butted

Цена:1.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.470 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.500 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.800 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка