prodavam radijatori

ЦЕНА: 80 мкд

prodavam radijatori


Prodavam guseni radijatori 8 komada (26+17+16+15+14+10+10+8) so vkupno 116 rebra.Cenata e za edno rebro
Zoki= 078326161Име:
Град:
skopje
Телефон:
078326161
Објавен на:
07.12.2020

ЦЕНА: 80 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zoran
Град:
skopje
Телефон:
078326161
Објавен на:
07.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка