deloven prostor so magacin

ЦЕНА: 230000 €

deloven prostor so magacin


Se prodava deloven prostor(dukjan)60m2 i magacin ili rabotilnica od 250m2 koja gi ima site uslovi za rabota za bilo koja dejnost.Se naogja vo nas,Karposh(Leptokarija)na bul.Partizanski odredi. . informacii na tel.071878958Град:
skopje
Телефон:
070341461
Објавен на:
25.03.2018

ЦЕНА: 230000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 60250 m2
Под:
 Плочки

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
gordana tanevska
Град:
skopje
Телефон:
070341461
Објавен на:
04.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка