Se prodava kukja vo Centar na Skopje - 286m2

ЦЕНА: 350000 €

Se prodava kukja vo Centar na Skopje - 286m2


Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во цената е вклучен и подрум за секој од становите, деловен простор (2 х 15м2) и двор со паркинг место. Становите се опремени со Daikin инвертори/клима уреди со голема енергетска ефикасност за греење/ладење.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076 735 517
Објавен на:
18.12.2020

ЦЕНА: 350000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 286 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Dejan
Град:
Skopje
Телефон:
076 735 517
Објавен на:
18.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка