Nivi

ЦЕНА: 10 €

Nivi


Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten listГрад:
Skopje
Телефон:
075675526
Објавен на:
30.03.2021

ЦЕНА: 10 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 1000215002 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја

Контакт

Име:
Elena Ilievska
Град:
Skopje
Телефон:
075675526
Објавен на:
30.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка