Gumi za trkala f70-200 bandazi, viluski, proizvodstvo i uslugi

ЦЕНА: 8 €

Gumi za trkala f70-200 bandazi, viluski, proizvodstvo i uslugi


..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1.ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

2. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

3. ЖАБИЦИ за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жапки, жабици за скеле.

4. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рудници и индустрија секакви и др

*Примат Дооел Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов
моб 070210776 тел/фах 032380375 E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор во зависност од количините на големо и мало
начин на плаќање модел и достава.....
..... производите се како на сликите......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 24 години македонски производи..

Prodavam 3 gumi so bandazi..195.65.15.5x112.6.1/2J za Mercedes, Skoda Oktavija, Audi,WV Pasat, Golf - 5, 6, ......3.br=4500 ден

Viduvanje sekoj den vo Skopje - Aerodrom-Novo Lisice kaj Ramstor ... po 17 casot

kontakt ..ACE.... 075 457 506....Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
28.04.2015

ЦЕНА: 8 €

Карактеристики:

Град:
 Штип

Контакт

Име:
ace mihov
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
10.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка