СЕ ПРОДАВА СТАН СПРОТИ АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА

ЦЕНА: 76000 €

СЕ ПРОДАВА СТАН СПРОТИ АМЕРИКАНСКА АМБАСАДА


се продава стан на ул.Самоилова (Кале) веднаш спроти влезот на Американска амбасада.

квадратура: 96м2 + 21м2 подрум
соби: 4,5
балкон: 1
Паркинг: ДА (затворена гаража)
тоалети: 2
реновиран: 2011 година целосно
кат: 2

НАПОМЕНА:
*станот се продава полунаместен (кујната, со вградливите елемнти остануваат, како и комплетно двата тоалеа со машина за перење алишта, 2 клими и плакари)

инфо на тел:078-221-420 ИВАНА
(за цената има простор за договор)Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078-265-589
Објавен на:
23.02.2020

ЦЕНА: 76000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 117 m2
Број на соби:
 4 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 2 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Клима
check Чиста документација

Контакт

Име:
Jovica Iliev
Град:
Skopje
Телефон:
078-265-589
Објавен на:
23.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка