Изработка на натални карти

ЦЕНА: 2000 мкд

Изработка на натални карти


Изработка на детална натална карта според точен час на раѓање, час и место. Дознавате за себе, работата, љубовта, парите, здравјето...Ќе научите како да си го подобрите односот со пријателите, фамилијата, партнерот, како да си го зголемите вашиот успех на професионален и приватен план..Плус вклучен посебен дел за бракот и интимните односи...Наталната карта ја добивате во рок од 3 дена.. Контакт на емаил.Објавен на:
16.04.2020

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Објавен на:
16.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка