ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА НА 50М ОД ГЛАВНИОТ ВЛЕЗ НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА

ЦЕНА: По договор

ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА НА 50М ОД ГЛАВНИОТ ВЛЕЗ НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА


Локалот е 14.5m2 i 17,5m2 има санитарен чвор на ќош е со два излога и гледа према булеварот К.Ј.Питу. Одалечен е помалку од 50м од главниот влез на новата автобуска. Зависно од потребите локалите може да се спојат и да се добие еден поголем.Град:
Skopje
Телефон:
071252502
Објавен на:
27.02.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 145 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Zoran Saraginov
Град:
Skopje
Телефон:
071252502
Објавен на:
17.01.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка