ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

ЦЕНА: 370 €

ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!


Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(над Театар за деца и младинци). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Поседува мини кујна(бојлер, фрижидер), парно греење, комплетно климатизеран, спуштени плафони, алуминиумски прозори, внатрешни врати со термпопан стакло, блиндирана надворешна врата, аларм со телефонска дојава, 2 паркинг места. Поседува простор за реклама на фасадата од страна на ул.Димитрије Чуповски.Град:
Скопје
Телефон:
078848845
Објавен на:
12.05.2021

ЦЕНА: 370 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 64 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Ивица Бојовски
Град:
Скопје
Телефон:
078848845
Објавен на:
14.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка