Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM KAMP PRIKOLKA!!!

Prodavam kamp prikolka marka PRUKKIE-CAVALIER,88god,so dve separinja so masicki koj se pravat vo dva lezai edniot e za 2 vozrasni drugiot za 2deca ili pak 1 vozrasen,kampot ima friziderce,labavo,dv...

Цена:1.400 €

Скопје
 

Објавен на: 22.09.2012
prodavam prikolki vo OHRID I STRUGA OD 1000 DO 1700EVRA

PRODAVAM SOLIDNI PRIKOLKI SO NASTRESNICI VO OHRID SKOPJE I STRUGA

Цена:1.200 €

Струга
 

Објавен на: 08.09.2012
Prodavam brako prikolka

Stvarno e kako nova.Ja prodavam za da mi se napravi mesto vo garazata i naku ne bi ja prodal.

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2012
Avtobus

Se prodava avtobus Sanos i delovi za avtobus

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 26.03.2012
For sell:BlackBerry Porsche Design P'9981/BlackBerry Bold Touch 9900

We sell and supply Original Brand New Product here in our company in factory sealed in the box with complete accessories.

Name :Ali rasaq abdul

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 09.03.2012
Avio bileti

Naj evtini avio bileti do site svetski destinacii....
www.arbotravel.com
T.023109518
Transveri do aerodromite vo Makedonija,Grcija,Bugarija,so visoko turistichki minibusi lux avtomobili....

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2012
vrsime prevoz na patnici vo makedonija i cela evropa

VRSIME PREVOZ NA PATNICI VO MAKEDONIJA I CELA EVROPA DO SITE DESTINACII I AERODROMI
SO LUKSUZNI VOZILA - MERCEDES E-CLASS.
CENOVNIK:
- SKOPJE - SOFIJA 110 €

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 01.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка