Odam za Grcija vo petok 26.07.2013

ЦЕНА: По договор

Odam za Grcija vo petok 26.07.2013


Odam za Grcija ako imate potreba moze da ve odnesam do sakanata destinacija moze cetvrtok petok i nedela koj termin vi odgovara nema problem mozam da zemam i 6-7 lugeИме:
Град:
Skopje
Телефон:
075287799
Објавен на:
23.07.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Darko Lakis
Град:
Skopje
Телефон:
075287799
Објавен на:
23.07.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка